Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Dva roky jsem neměla sex, protože jsou muži příliš zastrašeni mou krásou, tvrdí švédská modelka

Švédská modelka Amber ‚Sweetheart‘ Johanssenová se domnívá, že nemůže najít partnera, protože je příliš krásná a úspěšná. Potenciální partnery to vždy prý natolik zastraší, že z toho nic dalšího není. Ale nevzdává se! Věří, že si dokonalého partnera brzy najde.

Publikováno

dne

Švédská modelka Amber ‚Sweetheart‘ Johanssenová se domnívá, že nemůže najít partnera, protože je příliš krásná a úspěšná. Potenciální partnery to vždy prý natolik zastraší, že z toho nic dalšího není. Ale nevzdává se! Věří, že si dokonalého partnera brzy najde.

Na serveru Mirror Amber sdílí svůj smutek nad skutečností, že si dlouhodobě nemůže najít vhodného partnera. Důvodem je prý úspěch a krása. Muži se jí příliš bojí a tak s ní nechtějí chodit. Má z toho zlomené srdce.

Navzdory tomu, že jí tisíce fanoušků online zasypávají pozorností, v jejím skutečném životě je situace naprosto odlišná. Teď by ale ráda ukončila své dvouleté čekání a konečně šla na rande, kde potká toho pravého muže.

„Nebyla jsem na rande ani jsem neměla dva roky sex, nedržím celibát z vlastní vůle. Jen nemůžu najít toho správného chlapa. Má práce brání mému milostnému a sexuálnímu životu a většina chlapů se mě bojí vůbec oslovil. Když jsem se minule snažila zorganizovat rande, na poslední chvíli mi to zrušil. Upřímně myslím, že se zalekl mé krásy a velkého úspěchu,“ sdělila Amber pro Mirror.

Muži mě neberou vážně

Online si prý vydělává v přepočtu 1,4 milionů korun měsíčně na platformě OnlyFans. Od followerů tedy dostává až přespříliš pozornosti, ale nejde o ten druh osobního kontaktu, který ji v jejím životě chybí.

Muži Amber řekli, že ji neberou vážně a že by se styděli, kdyby s ní byli ve vztahu. Hlavně i proto, že její nahé nebo polonahé fotografie může kdekdo vidět na internetu.

„Zkoušela jsem seznamovací aplikace, ale zdá se, že kluci si myslí, že jde o falešný účet. Nebo najdou můj sexy obsah a to je pak velmi nepříjemné. Mám pocit, že se více zajímají o to, jak vypadám a co dělám, než aby chtěli vědět, kdo doopravdy jsem, “ sdílí Amber pro Metro.

Miluje Angličany pro jejich drzé způsoby

Třicetisedmiletá modelka na sociálních sítích sdílí představu o svém dokonalém protějšku, který by měl být ideálně Angličan. Švédové prý nejsou galantní a mají hluboko do kapsy. Angličany miluje pro jejich přízvuk a drzé způsoby.

Zkusila se zeptat na svých sociálních sítích, zda by jí někdo z jejích téměř 540 tisíc sledovatelů pozval na rande nebo s ní chtěl chodit. Reakce byly převážně pozitivní. Amber však nepřijala žádnou z online nabídek, protože by ráda našla partnera osobně.

Zdroj: Mirror, Metro, Daily Star

Oblíbené