Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Byla jsem záchranářem. Teď si tehdejší roční plat vydělám za týden, tvrdí sexy modelka

Bývalá záchranářka a pětinásobná matka, Kat Greenway, prozradila, že již nemusí mít starosti s financemi. Stalo se tak od té doby, co se rozhodla přestat pracovat ve zdravotnictví a začala prodávat sexy fotky. „Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém života,“  tvrdí.  

Publikováno

dne

Bývalá záchranářka a pětinásobná matka, Kat Greenway, prozradila, že již nemusí mít starosti s financemi. Stalo se tak od té doby, co se rozhodla přestat pracovat ve zdravotnictví a začala prodávat sexy fotky. „Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém života,“  tvrdí.  

Po tragickém úmrtí svého otce jí nastala těžká doba. Kat se musela zamyslet nad svým životem hlavně z hlediska financí. Rozhodla se proto vytvořit si účet na platformě OnlyFans. Brzy si uvědomila, jakou finanční výhodu to pro ni přináší, dala proto výpověď ve svém dosavadním zaměstnání.

Kat pro Daily Star popsala, jak její rozhodnutí změnit zaměstnání pozitivně ovlivnilo její sebevědomí. „Nakonec jsem zaměřila pozornost sama na sebe a zvýšilo se mi sebevědomí jako nikdy předtím,“ řekla. Ačkoli měla ráda svoji práci jako záchranářka, byla vyčerpána dlouhými pracovními hodinami a odloučením od rodiny.

Vybudovala si tisícovou fanouškovskou základnu, která změnila její život a život její rodiny. „Celkově je to velmi pozitivní pozornost. Vždy se tu a tam objeví nějaké mimořádné ohodnocení. Ale existuje 10 000 lidí, kteří platí za to, aby se mnou mluvili nebo viděli mé fotky, což je úžasné,“ sdílela Kat.

Týdně si vydělám 900 tisíc korun

Díky své nové kariéře na OnlyFans si Kat nyní vydělává týdně přibližně 900 tisíc korun, což je výrazně více než roční plat, který měla jako záchranářka. Tuto změnu si nejenom užívá, ale také může své děti obdarovávat věcmi, na které by jinak nemohla ani pomyslet.

Naštěstí pro ni nemusí řešit žádný nesouhlas ze strany rodiny a přátel. Mnoho z nich jí podporuje a někteří se dokonce rozhodli vytvořit si vlastní účet na OnlyFans. Ale prozatím neměli takový úspěch jako ona.

I když se jedná o výhodnou a ziskovou kariéru, Kat se snaží chránit své děti. Ne všechny z nich si uvědomují, co jejich matka vlastně dělá. Zatímco mladší dvě nevědí nic, starší děti mají přibližnou představu. Toto téma je u nich doma prozatím považováno za citlivé a neprodiskutované.

Je sebejistá a sebevědomá

Ačkoli by si Kat přála, aby se její manžel přidal k její kariéře na OnlyFans a pracoval s ní na plný úvazek, prozatím se tak nestalo. Nicméně, budoucnost je vždy nejistá a Kat si uvědomuje, že vše se může změnit.

Kat Greenway nyní žije pohodlný život díky své nové kariéře a cítí se sebejistěji než kdy dříve. Její příběh ukazuje, že změna zaměstnání může přinést obrovskou finanční výhodu, i když to znamená vzdát se svého původního životního směru a vykročit mimo obvyklé vyšlapané cestičky.

Zdroj: Outkick, Daily Star, Instagram

Oblíbené