Spojte se s námi


Lifestyle

Podnikatelka Amber Olivia: Mám vysněnou práci na výletních lodích, díky které cestuji po světě zadarmo. Užívám si to

Amber Olivia pracuje na výletní lodi jako herečka a bavička. Na sociálních sítích prozradila, zda mají členové posádky povoleno chodit s nějakým pasažérem.

Publikováno

dne

Amber Olivia pracuje na výletní lodi jako herečka a bavička. Na sociálních sítích prozradila, zda mají členové posádky povoleno chodit s nějakým pasažérem.

Dívky v jejím věku mnohdy pracují jako au pair, kdy jsou odměňovány skromným penízem, a navíc jsou v jednom kole. Kdežto Amber Olivia tvrdí, že v její vysněné práci si vlastně užívá. Dělá, co ji baví, neplatí nájem, a přitom na lodi procestovala spoustu moří a oceánů a poznává zajímavé destinace.

Rodačka z Mansfeldu denně baví hosty svými vystoupeními v několika show

Život je pro Amber od roku 2019, kdy začala bavit hosty na lodi, jednou velkou dovolenou. A za tu je dokonce i placena. Jako další velkou výhodu uvádí, že nemusí platit ani výlety na pobřeží, jež jsou pro hosty na lodi pečlivě připravovány. I výlety má zadarmo, na rozdíl odo pasažérů. Amber Olivia  se k nim naopak přidává jako hostující bavič.

Amber Olivia na lodi křižuje Nový Zéland, Santorini i Karibik

Své followers zvedla ze židlí prohlášením pro The Sun, že sice nemusí platit nájem, jídlo, výlety, ale ani daně. Na neplacení daní se zvedla obrovská vlna nevole. Na sociálních sítích začaly létat komentáře ve stylu: Nestydíte se, že neplatíte daně pro svoji zem?“ Amber rozčileným si fanouškům vzkazuje: „Nevytvořila jsem pravidla.“

Jen v případě, že si chce dopřát opravdu lukulské hody v nejluxusnějších restaurací výletní lodi, pak tam platit musí. Ovšem, i zde může čerpat příjemnou personální slevu. A i proto si tohoto luxusu často dopřává. V jejím osobním životě na pevnině by si prý o luxusní restauraci mohla nechat jen zdát. Kdežto na lodi si ji může do sytosti užít.

Na přímou otázku, zda už strávila noc s nějakým pasažérem, se jen usmívá. A sdílí, že takových otázek dostává na sociálních sítích spousty. Její odpověď zní: NE. Vzápětí dodává, že i když jsou vyzýváni, aby se socializovali a stýkali s hosty, jakýkoliv jiný styk než pracovní,  je na lodi mezi posádkou a hostem zakázaný.

Pobaveně zavtipkovala: „Nejsme až tak na láskyplné lodi.“ Dále dodává, že za porušení tohoto pravidla následuje ukončení smlouvy. I když je v současné době singl, takové vyhození z kopýtka jí za vylodění vážně nestojí! Bezesporu si přítele na palubu přivést může. Načež ho musí nahlásit vedení lodi a podstoupit určité kroky. Milostný život na lodi není proto vůbec romantický.

Travel influencerka Amber Olivia

Připouští, že ale k porušení pravidel posádka-host v oblasti bližších styků došlo. Ovšem z kolegiality pomlčí o jménech. Docela nechápe, jak to provedli, protože na lodi jsou kamery a tudíž je posádka téměř na každém kroku sledovaná.

Už jen vcházení a vycházení z kajuty hosta je pro kapitána jasným signálem pro ukončení smlouvy s neukázněným členem posádky. Stýkání s hostem na jiné úrovni je pro ni jednoznačně tabu.

Kdežto na TikToku je se svými příznivci v neustálém styku

Známější pod jménem @amboliviaa odpovídá na otázky jako například: „Jaké nejkrásnější místo na lodi jste navštívila?“ Posílá jednoznačnou odpověď: „Havaj“. A ještě přidává srdíčka. Další dotaz zní: „Potřebujete pas pro cestování na lodi?“ Amber Olivia se smíchem sděluje, že ano.

Nejčastější otázka v poslední době míří na její osobní milostný život. Dvacetiletá singl Amber Olivia potvrzuje, že randění s hosty je v pracovní smlouvě jedno velké NE. A dodává, že na milostný život si bude muset ještě nějakou chvíli počkat…

Zdroje: The Sun, TikTok

Oblíbené