Spojte se s námi


Filmy a seriály

Nový film Rebel Moon bude delší a mnohem krvavější. Jeho cílem bude se odlišit od nevydařených kousků

Oba díly Rebel Moon čeká vylepšení v podobě režisérské verze. Ta má být podle režiséra Zacka Snydera mnohem delší, propracovanější a nemá se v ní šetřit hemoglobinem. Jestli z toho ale nakonec vyleze smysluplnější dílo než minule, na to si budeme muset počkat do letošního srpna.

Publikováno

dne

Oba díly Rebel Moon čeká vylepšení v podobě režisérské verze. Ta má být podle režiséra Zacka Snydera mnohem delší, propracovanější a nemá se v ní šetřit hemoglobinem. Jestli z toho ale nakonec vyleze smysluplnější dílo než minule, na to si budeme muset počkat do letošního srpna.

Snyderovy Hvězdné války

Rebel Moon měly být původně Hvězdné války, alespoň tak si to Zack Snyder od začátku maloval. Žel v Disney neměli o jeho vizi zájem, takže musel režisér o dům dál. Nakonec uspěl u Netflixu. O jeho majitelích je známo, že rádi utrácejí za nepříliš perspektivní franšízy.

I když má Rebel Moon i relativně hodně fanoušků, nejspíše se s dalšími díly už nikdy nesetkáme. Oba filmy totiž dost propadly, a to jak u kritiků, tak hlavně u divácké obce. Napravit to má právě režisérská verze.

Prodloužená stopáž

Ta by měla mít obludných 257 minut s tím, že každý díl by měl mít navíc necelou půlhodinku. Díky tomu prý divák dostane více šancí sžít se s hlavními hrdiny, kteří byli v originálních filmech opravdu nezajímaví a nudní.

Delší stopáž by nám také mohla odkrýt trochu více ze světa Rebel Moon, jenž prozatím vypadá jen jako nepovedená kopie všeho možného. Hlavně, aby to vypadalo cool.

Pro někoho může být příjemnou novinkou změna ratingu. Oba filmy měly doteď přístupnost PG-13, takže žádné čuňačinky ani maso. To by se však mělo změnit, jelikož režisérská verze bude zařazena do kategorie R. Milovníci digitální krve si tak nejspíš přijdou na své.

Částečně změna názvu

Změní se i podtitul obou filmů. Ze Zrozená z ohně a Jizvonošky se nově stane Kalich krve a Prokletí odpuštění. Proč ta změna, o tom Snyder zatím mlčí. Pravděpodobně chce jen ještě více odlišit původní filmy od těch nových.

Nová verze Rebel Moon zatím nemá ani vlastní trailer, nicméně do premiéry, která má být druhého srpna, ještě nějaký ten pátek zbývá. Možná se tak do té doby nějaké té ukázky nakonec přeci jen dočkáme. Zatím se musíme spokojit pouze s obrázky.

Zack Snyder už nám v minulosti představil jednu svou speciální edici, a sice na Ligu spravedlnosti. Modleme se, aby to tentokrát dopadlo o poznání lépe.

Zdroj: Netflix, Kinobox

Oblíbené