Spojte se s námi


Celebrity

Novinky z Clash of the Stars: Václav Mikulášek si vybírá soupeře. Karlos Benda prozradil, že odmítl bojovat s profesionály

Václav Mikulášek zatím absolvoval v Clash of the Stars jediný zápas, v němž jasně porazil Žraloka. Nyní zná jméno dalšího soupeře, byť se zdá, že si vytvořil zajímavou rivalitou s Karlosem Bendou. Právě Benda nabídl zajímavý pohled do zákulisí. Nakolik je pravdivý, toť otázka.

Publikováno

dne

Václav Mikulášek zatím absolvoval v Clash of the Stars jediný zápas, v němž jasně porazil Žraloka. Nyní již zná jméno dalšího soupeře, kterým bude Sandro Jandejsek. Další zápasník Karlos Benda pak fanouškům nabídl zajímavý pohled do zákulisí. Nakolik je pravdivý, toť otázka.

Organizace Clash of the Stars před sebou má galavečer v Ostravě a do akce se pod její hlavičkou vrátí Václav Mikulášek. Ve své první bitvě v COTS porazil Žraloka, nyní bude jeho soupeřem Sandro Jandejsek.

Jandejsek je hvězdou Love Islandu, s Babou Jagou nemá žádný spor. Veterán Oktagonu má spor se zcela někým jiným – Karlosem Bendou, jednou z největších hvězd čím dál populárnější organizace.

Mikulášek vyčítá Bendovi, jaké soupeře si vybírá. „Chápu, že si hledáš cestu k titulu co nejrychleji, ale bohužel jsem tady i já. Bohužel tě chci zbít. Chápu, že je přede mnou ještě Tadeáš Růžička, který tě zbije taky, i když jsi vyčůraný a myslíš si, že váhová převaha bude mít nějaký smysl. Ne. Nebude,“ cituje server MMA Shorties Babu Jagu.

Prý je čas, aby Benda přestal utíkat, věnovat se „hloupému YouTube kanálu“ a dělat ze sebe toho nejlepšího a nejchytřejšího. Dle Baby Jagy je arogantní. „Strašně ses změnil. Měl jsem tě rád, ale měl bys začít koukat na to, že je mi úplně jedno, že jsi amatér. Je mi jedno, že jsem profík,“ dodal.

Mikulášek se dočkal od Bendy rychlé reakce

Karlos Benda pochopitelně nenechal slova Baby Jagy bez reakce. „Vašek chce vejvar za zápas, což mu nemám za zlé. Já ostatně taky, ale tady se jen tak nedočkáme. Víte proč? Upřímně, mám na stole dvě větší jména. Realita,“ vyjádřil se na Instagramu.

Dokonce nabídl zajímavé informace ze zákulisí: „Mikulášek mě vážně baví. Clash mu nabídl Alexe Cvernu, odmítl. Petra Bartoňka, odmítl. Petra Vondráčka, odmítl.“

Alex Cverna s COTS koketuje již delší dobu, Petr Vondráček byl několikrát označen ve stories organizace. Petr Bartoněk pak je Bendův trenér a sparingpartner, tudíž minimálně o jeho situaci je Karlos velmi dobře informován.

Nutno pak připomenout, že je zajímavé, že Mikulášek vyčítá Bendovi výběr soupeřů, když se sám coby profík utkal právě se Žralokem a nyní si říká o mnohem méně zkušenějšího Bendu.

Zdroj: MMA Shorties, Karlos Benda

Oblíbené