Spojte se s námi


Lifestyle

Nevlastní sourozenci z Finska našli lásku k sobě a vzali se. Matka jejich vztah posvětila

Nevlastní sourozenci Matilda a Samuli přestali bojovat se svými city a vzali se poté, co spolu propařili noc ve vířivce. Zjistili, že bez sebe nedokážou být. Pak přišel zvrat. Po necelém roce se rozešli.

Publikováno

dne

Nevlastní sourozenci Matilda a Samuli přestali bojovat se svými city a vzali se poté, co spolu propařili noc ve vířivce. Zjistili, že bez sebe nedokážou být. Pak přišel zvrat. Po necelém roce se rozešli.

Matilda Eriksson si v roce 2022 vzala svého nevlastního 28letého bratra Samuliho. I když se pár před nedávnem rozešel, 24letá Matilda nevylučuje, že by se mohli usmířit a vrátit se k sobě.

Jak to všechno začalo?

Mladý pár spolu strávil opravdu velmi vášnivou noc ve vířivce a láska na sebe nenechala dlouho čekat. Jak to začalo? Pár se poprvé setkal na oslavě 50. narozenin Matyldiny maminky Tinji v roce 2018. 

Bylo to poprvé, co se Matilda setkala s 56letým Juhou, partnerem její matky, kterého Tinja potkala v práci. „Maminka mě představila mému nevlastnímu bratrovi Samulimu hned, když jsem dorazila na večírek,“ prozradila Matilda. „Objala jsem ho, pak jsme si u večeře začali povídat a opravdu jsme si sedli.“

Zbytek noci spolu strávili na tanečním parketu. Bylo to velmi romantické. Samuli měl v té době dokonce vztah, který zanedlouho skončil. Potom se vídala Matilda a Samuli na různých rodinných akcích a začali se sbližovat.

Začalo to mezi nimi dost jiskřit. Trávili spolu mnohem více času a cítili se spolu velmi dobře. Čím déle spolu byli, tím víc mezi nimi fungovala chemie. Snažili se s tím bojovat, ale jejich city byly silnější a silnější.

Přišel den, kdy to bouchlo

Jednoho dne se rozhodli vyrazit na chatu rodičů, kteří v té době už byli manželé. Vlezli spolu do vířivky a otevřeli si bublinky, které jim začaly stoupat do hlavy. Během několika chvil se políbili. Věděli, že to je špatné a zároveň správné.

Nastěhovali se k sobě a o rok později v červenci se vzali. Názory na jejich vztah byly různorodé, ale nechtěli si to nechat zkazit. Pár se vzal na chatě svých rodičů obklopen rodinou a přáteli. 

Svatební den

„Byl to krásný svatební den,“ vzpomínala Matilda. „Vyrobila jsem si vlastní krajkové svatební šaty a všechny dekorace jsem dělala sama. Máma a Juha z nás byli nadšení, máma říkala, že vždycky věděla, že skončíme spolu.“

Ale jejich šťastně až do smrti bylo přerušeno na jaře loňského roku, když se rozhodli, že se z osobních důvodů potřebují rozejít. Matilda řekla: „Byly mezi námi nějaké problémy, které bylo potřeba vyřešit.“

„Tak jsme se rozhodli ukončit naše manželství. Ale pořád jsme dobří přátelé. Velmi mě podporuje a já jeho a chceme pro sebe jen to nejlepší. Právě jsem navázala nový vztah, ale nevylučujeme, že se k sobě někdy v budoucnu vrátíme,“ netají se Matilda.

Zdroje: The Sun, Instagram 

Oblíbené