Spojte se s námi


Filmy a seriály

Nepříjemnost u nového předplatného Netflixu! Levnější varianta s reklamami nebude mít důležitou funkci

Publikováno

dne

Jak už jsme v minulosti informovali, populární streamingová platforma Netflix se rozhodla udělat levnější předplatné, ve kterém ovšem nebudou chybět reklamy. Nyní se ale zdá, že negativ bude více.

Netflix chce od začátku příštího roku oficiálně představit nové předplatné, které by mělo být výrazně levnější. Důvodem je úpadek uživatelů, kterým se zdá nabídka poměrně drahá.

Ovšem rozhodně to neznamená, že se gigant rozhodne pro zlevnění beze změn. Dosavadní předplatná by měla zůstat stejná, ovšem přibyde levnější, ve kterém nebudou chybět reklamy.

Sám uživatel si tím pádem vybere, zda chce ušetřit, či chce mít klid a koukat se na své seriály a filmy bez jakéhokoliv zdržování. Nyní se ale zdá, že toto předplatné bude mít i další nevýhodu.

Tím je totiž stahování, které využívají zejména ti, kteří cestují a nemají k dispozici neomezená data. Stáhnou si tak svůj oblíbený film či seriál a dívají se na něj když jsou mimo internetové připojení.

To by tedy zřejmě nemělo být v nejlevnější variantě dostupné. Ovšem ani to nemusí být vše, jelikož určitá filmová studia nejsou z této změny nadšena.

Může to tak znamenat že diváci neuvidí v nejlevnější verzi všechny seriály a filmy, které tak budou dostupné jen v dražších variantách. Stále se ale jedná a v lednu tak může dojít k dohodě.

Zdroj: Filmtoro

Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: V uplynulém týdnu nejvíce zaujal seriál o sériovém vrahovi Jeffrey Dahmerovi

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 19. až 25. zářím na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Na první příčce v seriálech najdeme nové krimi drama založené na skutečné události Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera.

„Usvědčený zabiják za víc než deset let zavraždil sedmnáct mladých kluků a mužů. Jak to, že tak dlouho dokázal unikat spravedlnosti?“ zní popisek Netflixu.

Winx Saga: Osud (Fate: The Winx Saga) se tím pádem propadla na druhou příčku, za sebou nechala první sérii Koruny (The Crown).

Australské romantické drama Škola zlomených srdcí (Heartbreak High) obsadilo čtvrtou příčku, nejsledovanější pětici uzavírá druhá série Koruny.

Jak jsou na tom filmy? Pomsta na druhou (Do Revenge) se dostala na první příčku, za ní je novinka v podobě akčního thrilleru Lou.

„Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti,“ popisuje jen Netflix.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT se udrželi na třetí příčce, za sebou nechali německé drama Parfumér (The Perfumier) a italské drama Katolická škola (The Catholic School).

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Filmy a seriály

Trailer na čtvrtou sérii Manifestu je venku! Na co se můžeme těšit?

Publikováno

dne

Oblíbený seriál Manifest se blíží ke svému závěru. Cestující z letu 828 budou i nadále hledat způsoby, jakými se vyhnout datu smrti. Nyní je venku trailer a rozhodně se bude na co těšit.

Let číslo 828 po turbulencích přistál, ovšem pasažéry poté čekalo obrovské překvapení. Byli totiž pět let nezvěstní a nikdo neví, co se s nimi během této doby dělo.

Fanoušci Manifestu již samozřejmě tento příběh znají, nyní se totiž seriál blíží ke svému závěru a poslední čtvrtá série vyjde na světlo světa 4. listopadu.

Přesněji tedy 10 dílů. Netflix již zveřejnil trailer, který ukazuje, že o zajímavé momenty nebude v tomto populárním sci-fi nouze.

Děj čtvrté série začíná vyrovnáváním se se smrtí Grace, kterou jsme mohli vidět v samotném závěru. Volání se opět zhoršují a racionální vysvětlení, proč se vše stalo, již neexistuje.

Cal je o pět let starší, herce Jacka Messinu tím pádem nahradil Ty Doran. A právě on bude mít v této sérii velkou roli.

Závěrečná série Manifestu bude mít 20 dílů, tudíž v tomto roce rozuzlení neuvidíme. Tvůrci si jej naplánovali na první polovinu roku 2023.

Zdroj: Filmtoro, Netflix

Pokračovat ve čtení

Filmy a seriály

Je tady nová perspektivní konkurence Netflixu! SkyShowtime láká cenou i filmy jako je Top Gun: Maverick

Publikováno

dne

Před pár dny zahájila své fungování nová streamovací platforma SkyShowtime. Ta zatím funguje ve čtyřech zemích Evropy a postupem času se hodlá rozrůstat. Těšit se na ni můžeme i u nás a nabídne v porovnání s Netflixem nízkou cenu a zajímavé tituly.

Nová streamovací platforma SkyShowtime je tady, odstartovala zatím v Dánsku, FInsku, Norsku a Švédsku. Cílí především na Evropu a hodlá se rychle rozrůstat.

Pokud jste nedočkaví, změna VPN vám ovšem nepomůže, museli byste mít platební kartu z jedné z těchto zemí. Seveřané mají nyní výhodu i v tom, že pokud si službu objednají do konce měsíce, budou mít vždy slevu 50 % na předplatné.

Jeho cenovka je 175 Kč, což je nízké i bez slevy, tudíž byste za předplatné platili pouhých 88 Kč. A co za tuto cenovku uživatel obdrží?

Očekávat můžeme filmy a seriály od Universal, DreamWorks, Sky, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Paramount+ a Paramount studio.

Z nových filmů jsou to například Top Gun: Maverick, Jurský svět: Nadvláda a Mimoni 2: Padouch přichází, ze seriálových stálic se můžeme těšit na Dr. House, Kancl či Hrdinové.

A kdy že se tedy dočkáme i u nás v České republice? Přesný datum není oznámen, na řadu přijdou v bližší době významnější země. Ovšem obecně se očekává na začátku roku 2023.

Zdroj: SkyShowtime, Filmtoro

Pokračovat ve čtení

Oblíbené