Spojte se s námi


Filmy a seriály

Nepříjemnost u nového předplatného Netflixu! Levnější varianta s reklamami nebude mít důležitou funkci

Publikováno

dne

Jak už jsme v minulosti informovali, populární streamingová platforma Netflix se rozhodla udělat levnější předplatné, ve kterém ovšem nebudou chybět reklamy. Nyní se ale zdá, že negativ bude více.

Netflix chce od začátku příštího roku oficiálně představit nové předplatné, které by mělo být výrazně levnější. Důvodem je úpadek uživatelů, kterým se zdá nabídka poměrně drahá.

Ovšem rozhodně to neznamená, že se gigant rozhodne pro zlevnění beze změn. Dosavadní předplatná by měla zůstat stejná, ovšem přibyde levnější, ve kterém nebudou chybět reklamy.

Sám uživatel si tím pádem vybere, zda chce ušetřit, či chce mít klid a koukat se na své seriály a filmy bez jakéhokoliv zdržování. Nyní se ale zdá, že toto předplatné bude mít i další nevýhodu.

Tím je totiž stahování, které využívají zejména ti, kteří cestují a nemají k dispozici neomezená data. Stáhnou si tak svůj oblíbený film či seriál a dívají se na něj když jsou mimo internetové připojení.

To by tedy zřejmě nemělo být v nejlevnější variantě dostupné. Ovšem ani to nemusí být vše, jelikož určitá filmová studia nejsou z této změny nadšena.

Může to tak znamenat že diváci neuvidí v nejlevnější verzi všechny seriály a filmy, které tak budou dostupné jen v dražších variantách. Stále se ale jedná a v lednu tak může dojít k dohodě.

Zdroj: Filmtoro

Oblíbené