Spojte se s námi


Celebrity

Ne, není nemocný! Paris Hilton je zdrcená z negativních komentářů směřující k jejímu vysněnému synovi

Paris Hilton sdílí svůj smutek a rozpaky nad komentáři, které se objevují pod fotografií jejího 8měsícníčho synka Phoenixe Barrona Hiltona Reuma. Ani ve snu ji nenapadlo, že z něho veřejnost nebude tak nadšené jako ona.

Publikováno

dne

Paris Hilton sdílí svůj smutek a rozpaky nad komentáři, které se objevují pod fotografií jejího osmiměsícníčho synka Phoenixe Barrona Hiltona Reuma. Ani ve snu ji nenapadlo, že z něho veřejnost nebude tak nadšená jako ona.

Na svém instagramovém účtu Paris 19. října sdílela fotografii svého vymodleného, malého synka Phoenixe Barrona. Jeho otec je Carter Raum. Nadšení ale záhy vystřídal smutek.

„Co si pamatuji, tak jsem snila o tom, že budu matkou. Každý den s ním je připomínkou toho, na čem skutečně v životě záleží, “ napsala na svém Instagramu Paris.

Co to má s hlavou? Vypadá jak z jiného světa!

Dvaačtyřicetiletá hvězda dále sděluje, jak považuje za nepřijatelné, aby její sledující cílili na její dítě tímto zraňujícím a dehonestujícím způsobem. I když žijí ve světle reflektorů a reakce okolí je nevyhnutelná, nepřeje si, aby se takto lidé vyjadřovali ohledně jejího syna.

Dělali si srandu z jeho velké hlavy a upozorňovali, že vůbec nevypadá zdravě. Mnoho komentujících v něm opravdu nevidělo toho dokonalého a zdravého anděla, jak ho nadšená Paris popisovala.

„Jde vidět, že má těžkou brachycefalii, musí ho vyšetřit neurochirurg. Bez léčby to má celoživotní důsledky,“ tvrdí uživatelka ange_carolina.

„Nic, co by dětská helma nemohla opravit,“ sdílí dianatizon.

„Uff, snad z toho vyroste, vypadá jako z jiného světa,“ komentovala gabriellaaymea.

Mé srdce bolí tak hluboce, že to slovy nejde popsat…

Hilton několikrát sdílela, že jí reakce veřejnosti hluboce ranila. „Mé srdce bolí tak hluboce, že to slovy nejde popsat. Tvrdě jsem pracovala na tom, abych si vypěstovala prostředí, které je celé o lásce, respektu a přijetí, a totéž očekávám na oplátku,“ napsala novopečená maminka.

V začátku váhala nad tím, zda má svého syna vůbec sdílet. Byla vystavena velkému tlaku. Pokud své dítě nezveřejní, lidé si budou myslet, že je špatná matka. Pokud ho ale bude sdílet, bála se kruté a nenávistné kritiky. A to se jí bohužel potvrdilo.

„Jsem hrdá matka a moje dítě je naprosto zdravé, rozkošné a andělská,“ napsala Hilton a dodala, že její syn se stal největším požehnáním v jejím životě. „Je těžké pochopit, že na světě jsou lidé, kteří chtějí ublížit takové nevinnosti. Ráda bych, aby se k sobě lidé chovali vstřícněji a s větší empatií.“

Manželé Paris a Carter svého syna přivítali v tichosti a bez zbytečného mediálního humbuku. Phoenix se narodil 16. ledna 2023 prostřednictvím náhradní matky. Hilton synovu existenci zveřejnila až po osmi dnech.

Zdroj: People, Maminka, Super, News.com

Oblíbené