Spojte se s námi


Různé

Milla Jovovich slaví své 48. narozeniny. Na rozdíl od jiných hvězd ale zvolila oslavu s dětmi

Publikováno

dne

Milla Jovovich, jenž se narodila v roce 1975 v Kyjevě, oslavila v neděli své 48. narozeniny. Pro svůj výjimečný den zvolila pohodlí domova, odkud se světu ukázala i společně s jejími dětmi.

Mladičká Milla projevovala svůj umělecký talent velmi brzy a tak ji rodiče dokázali ještě jako dítě dostat do filmů, konkrétně si zahrála v Two Moon Junction a The Night Train to Kathmandu.

Její herecká kariéra tedy začala velmi brzy a navíc se o ni začali zajímat lidi jako o modelku. Už v 11 letech se tak objevila na titulní stránce italského módního časopisu Lei. Její hvězda stoupala rychle a brzy se objevila na obálkách dalších prestižních módních časopisů.

Jovovich se proslavila svou rolí v kultovním sci-fi filmu „Pátý element“ režiséra Luca Bessona, kde hrála vedle Bruce Willise. Od té doby získala mnoho dalších významných rolí, včetně hlavní postavy v populární filmové sérii „Resident Evil.“

Pro svou roli v této sérii se Milla naučila různým bojovým uměním, včetně juda a středověkých technik. Její schopnost předvést většinu vlastních kaskadérských kousků přidává jejím postavám na věrohodnosti.

Kromě hereckých dovedností se věnuje i hudbě. Vydala několik alb a singly, kde kombinuje různé hudební žánry.

Především je ale Jovovich milující matkou. S jejím manželem, režisérem Paulem W.S. Andersonem, s nímž je již od roku 2009, má tři dcery – Ever Gabo Anderson, Dashiel Edan Anderson a Osian Lark Elliot Jovovich-Anderson.

I přesto, že se věnuje náročnému uměleckému životu, vždy na prvním místě staví svou rodinu. To potvrdila i o svém velkém dni, který sdílela se svými dětmi.

Zdroj: Wikipedia, Open AI, Osobnosti

Oblíbené