Spojte se s námi


Celebrity

Miley Cyrus dojala svou novou písní fanoušky k slzám. Už jste ji slyšeli?

Před pár dny spatřil světlo světa nový singl i klip Used To Be Young od americké zpěvačky Miley Cyrus. Za touto písní se skrývá dojemný příběh, už jste ji poslechli?

Publikováno

dne

Před pár dny spatřil světlo světa nový singl i klip Used To Be Young od americké zpěvačky Miley Cyrus. Za touto písní se skrývá dojemný příběh, už jste ji poslechli?

Miley Cyrus je talentovaná zpěvačka, jejíž píseň Flowers v řadě z nás stále rezonuje a nemůžeme se jí nabažit. Pokud jste si ovšem mysleli, že písní Flowers to končí, byli jste na omylu. Jak se totiž ukázalo, byl to teprve začátek. 25. srpna byl totiž vydán singl Used To Be Young.

Nedokončená, přesto krásná

Přestože text k písni Used To Be Young vznikl již před dvěma lety, na jeho vydání, podle zpěvaččiných slov, nastal ten správný čas až nyní. Toto prohlášení sdílela se svými fanoušky a sledujícími na svém oficiálním instagramovém účtu společně s celým textem písně.

Ten je mimochodem nedokončený, ale to podle Miley pouze podtrhuje jeho krásu. Stejně jako její životní příběh, který ještě neskončil, ale přesto je kompletní. V textu písně Used To Be Young Miley vzpomíná na dobu, kdy byla bláznivá, srandovní a podle některých divoká. Pokud její profesní dráhu sledujete, jistě víte, jaké období má na mysli.

Konkrétně tedy v písni Used To Be Young zpívá: „I know I used to be crazy, I know I used to be fun. You say I used to be wild, I say I used to be wild.“

Dojemný klip, který vás rozpláče

V klipu k písni můžeme spatřit Miley Cyrus v netradiční poloze. Neočekávejte žádné změny kostýmů, prostředí ani nic podobného. Celou dobu se totiž zpěvačka dívá do kamery, v očích se jí lesknou slzy a s divákem sdílí svůj dosavadní životní příběh.

Pokud se nacházíte v podobné životní etapě jako zpěvačka, počítejte s tím, že její vzpomínání na mládí vás dojme. U poslechu písně si totiž snadno zavzpomínáte také na svá mladá léta a na to, jací jste byli.

Děkovný vzkaz fanouškům

Aby toho dojímání nebylo málo, Miley Cyrus na svých sociálních sítích poděkovala také svým fanouškům za přízeň a za veškerou lásku a podporu za celé ty roky.

Dále zpěvačka píše, že píseň oslavuje to, kým jsme byli i kým budeme, a závěrem se zmiňuje o tom, že ji věnuje všem svým fanouškům.

Nenechte si ujít emotivní píseň i klip a zavzpomínejte společně s Miley Cyrus na doby, kdy jste byli mladší, praštěnější a možná i zábavnější.

Zdroj: USA Today, Independent, Instagram

Oblíbené