Spojte se s námi


Celebrity

Marika Gombitová po 24 letech přichází s novou skladbou nazvanou Fantóm srdca

Po neuvěřitelných 24. letech přichází slovenská popová legenda Marika Gombitová s novou skladbou. Skladba se nazývá Fantóm srdce a byla mixovaná v legendárních studiích Abbey Road. Skladba slibuje návrat v plné parádě a překvapí hudbou v moderním duchu. Marika, která je známá pro svůj emotivní a nezaměnitelná hlas, tak opět dokazuje že její hudební kariéra zdaleka nekončí.

Publikováno

dne

Po neuvěřitelných 24. letech přichází slovenská popová legenda Marika Gombitová s novou skladbou. Skladba se nazývá Fantóm srdce a byla mixovaná v legendárních studiích Abbey Road. Skladba slibuje návrat v plné parádě a překvapí hudbou v moderním duchu. Marika, která je známá pro svůj emotivní a nezaměnitelná hlas, tak opět dokazuje že její hudební kariéra zdaleka nekončí.

Nekorunovaná královna slovenského popu, Marika Gombitová, přichází po neuvěřitelných 24. letech s novou autorskou skladbou. Nová skladba se jmenuje Fantóm srdca a okamžitě získala speciální místo v jejím bohatém repertoáru. Skladba překvapuje moderním zvukem, který jí dodal mastering v legendárních studiích Abbey Road. Spolupráce se studiem Abbey Road opět posouvá její tvorbu o krok dál.

Marika Gombitová, je známá pro své hudební sdělení a unikátní pěvecký projev. Po dlouhé době tak přišla se sklabou, která nese všechny její typické znaky. Kvalitní hudbu, emotivní text a její nezaměnitelný hlas na který jsou její fanoušci zvyklí. Novou skladbu si můžete poslechnout zde a videoklip je k dispozici na YouTube.

Marika Gombitová a její skladba Fantóm srdca

Jak sama Marika přiznala, její hudební návrat nebyl zrovna jednoduchý. „Hudba je můj život. I když se může zdát, že to bylo jinak, opravdu jsem dlouho a velmi toužila po tom, abych mohla mým fanouškům opět prezentovat svou novou tvorbu. Od předchozí autorské skladby Prosba už uplynul dlouhý čas a já mému publiku ze srdce děkuji, že mi je nejen věrné, ale že je i tak trpělivé. Zároveň jsem nesmírně ráda, že nadešel správný čas naplnit očekávání a představit svou novou skladbu Fantóm srdca,“ prozradila Marika.

Marika je autorkou hudby, zatímco text napsal její dlouholetý přítel a spolupracovník Kamil Peteraj.Peteraj se k nové skladbě vyjádřil s nadšením: „Tuto písničku jsme s Marikou měli v hlavě posledních pár let a jsem opravdu rád, že teď přišel ten správný čas a že se Fantóm srdca dostává i k posluchačům. A já věřím a doufám, že si s Marikou ještě uděláme radost i dalšími novými písničkami,“. Jejich spolupráce se obnovila po téměř třiceti letech, což dodalo i skladbně jedinečný význam.

Videoklip ke skladbě Fantóm srdca

Videoklip ke skladbě vznikl ve spolupráci s 3D animátorem Martinem Vierikem. Tato inovativní forma vizuálního zpracování skladby získává uznání nejen u fanoušků, ale i u hudebních publicistů.

„Spolupráce s Marikou je opravdu výjimečná a skvělá. Hned po koncertech, na které jsme s Filipem Krekáčem připravovali projekce, Marika vyslovila přání spolupracovat s námi i v budoucnu. A tak mě velmi potěšilo, když mi svěřila tvorbu videoklipu ke skladbě Fantóm srdca. Protože jde o moderní skladbu, zvolil jsem hranou 3 D formu. Během celého procesu jsme s Marikou úzce spolupracovali a absolvovali několik konzultací, aby výsledný videoklip dokonale vystihl její představu,“ řekl Martin Vierik.

Představení novinek od Mariky Gombitové

Skladby spatřili světlo světa na lednových koncertech v pražské O2 aréně. Producentem obou koncertů byla společnost Ságl Production. Kromě Fantóm srdca na koncertech zazněla i další novinka s názvem Stúpanie. Marika těmito novinkami dokazuje, že je stálé v plné síle a připravena tvořit nové hudební skvosty pro své věrné fanoušky.

Marika Gombitová za celou svoji hudební kariéru vydala 9 studiových alb a mnoho kompilací. Za tvorbu obdržela několik ocenění, včetně Žena 21. století a Slovenka roku. Dohromady má ve svém repertoáru 237 skladeb a z toho u 66 je autorkou hudby. Díky tomuto si na slovenské hudební scéně drží neotřesitelnou pozici.

Marika prozradila, že během léta ve studiu nazpívá další autorskou novinku Stúpanie. Pokd vše půjde jak má, tak se Stúpanie podívá na světlo světa již na podzim letošního roku. Marika, opět dokázala že její hudební kariéra zdaleka nekončí a její fanoušci se mohou těšit na mnohá překvapení.

Zdroj: orca-agency.cz, Marika Gombitová, Kamil Peteraj

Oblíbené