Spojte se s námi


Filmy a seriály

Malý Sheldon míří do finále! V poslední epizodě bude i jeho dospělá verze, fanoušci se musejí připravit na emotivní závěr

Oblíbený spin-off na Teorii velkého třesku s názvem Malý Sheldon míří do svého finále. A jak to podle posledních informací vypadá, v rámci posledního dílu uvidíme dospělou verzi nejen Sheldona Coopera, ale také jeho manželky Amy Farah Fowler.

Publikováno

dne

Oblíbený spin-off na Teorii velkého třesku s názvem Malý Sheldon míří do svého finále. A jak to podle posledních informací vypadá, v rámci posledního dílu uvidíme dospělou verzi nejen Sheldona Coopera, ale také jeho manželky Amy Farah Fowler.

Seriál Malý Sheldon běží na televizních obrazovkách už od roku 2017, přičemž během té doby nabral mezi fanoušky na vskutku veliké oblíbenosti. Spin-off na Teorii velkého třesku si letos kroutí už svou sedmou sezónu.

Kdo by ale přece jen nevěděl – seriál se odehrává v 80. letech ve východním Texasu a mapuje život mladého Sheldona. Ten je kvůli své genialitě a výstřednostem často terčem posměchu, ve škole to tak se svými spolužáky nemá snadné.

Seriál nám také podrobně představil rodinu Sheldona, o které geniální vědec často hovořil už v Teorii velkého třesku.

A právě o tom půjde v posledním díle seriálu Malý Sheldon, jehož konec se kvapem blíží. Diváci se musí připravit na emotivní konec, který rekapituluje rodinné pouto rodiny Cooperových.

Trailer na poslední epizodu také ukazuje, že se v ní ukáže dospělá verze Sheldona společně s jeho manželkou Amy Farah Fowler. Nejnovější trailer dokumentuje vlastně celý seriál, od Sheldonovy první návštěvy střední školy až po okamžik, kdy se dozvěděl o smrti svého otce.

Malý Sheldon jde do finále, poslední díl bude mít hodinu

Už v Teorii velkého třesku jsme zjistili, že Sheldonův otec zemřel předtím, než se odstěhoval do Kalifornie. Tudíž se dalo očekávat, že autoři v čele s Chuckem Lorrem tuto skutečnost vyobrazí i v právě končícím seriálu.

Poslední díl tedy díky návratu dospělé verze Sheldona ukazuje, jak se Sheldon cítil tehdy a jak se jeho protějšek cítí po čase. Nutno dodat, během sedmi sezón nabídl Malý Sheldon spoustu příběhů, které doplňují postavu slavného vědce v Teorii velkého třesku.

Natáčení podle autorů skončilo už v dubnu, přičemž poslední epizoda má uspokojit i fanoušky „vlajkové lodi. Na rozdíl od Teorie velkého třesku bude finále Mladého Sheldona rozděleno na dvě části. První polovina nese název „Pohřeb“ a druhá „Vzpomínky“.

Zdroj: Collider, HBO Max

Oblíbené