Spojte se s námi


Celebrity

Love Island: Adriana a Oliver se po návratu do Česka rozdělili! Pro diváky mají jasné vysvětlení

Soutěžící Adriana a Oliver se stali jedním z nejvýraznějších párů v probíhající sezóně Love Islandu. Jejich cesta v oblíbené televizní reality show ale skončila, načež se oba se vrátili do Česka. Po příletu z ostrova dali oba svým vztahovým dobrodružstvím čas na rozmyšlenou, což neuniklo pozornosti fanoušků.

Publikováno

dne

Soutěžící Adriana a Oliver se stali jedním z nejvýraznějších párů v probíhající sezóně Love Islandu. Jejich cesta v oblíbené televizní reality show ale skončila, načež se oba se vrátili do Česka. Po příletu z ostrova dali oba svým vztahovým dobrodružstvím čas na rozmyšlenou, což neuniklo pozornosti fanoušků.

Čtvrteční díl Love Islandu byl pro Olivera s Adrianou vskutku hořkým zklamáním, když je moderátorka Zorka Hejdová poslala sbalit si kufry. Ačkoli všichni víme, že tato soutěž má svá pravidla a vypadnutí je jejím přirozeným průběhem, Adriana a Oliver to pochopitelně nenesli příliš dobře.

Nutno podotknout, Adri ani Oliver nejspíše ani netušili, jak velké kritice diváků v průběhu tohoto ročníku Love Islandu podléhali.

Adriana se rozhodla oslovit diváky na svém instagramovém profilu přímo z letadla. „Každá mince má dvě strany,“ vzkázala nyní již bývalá soutěžící Love Islandu, zřejmě hlavně svým kritikům.

Na druhou stranu, Oliver na adresu svých kritiků těsně po příletu příliš nereagoval. Místo toho se zdálo, že ho více potěšila podpora, kterou obdržel od svých přátel přímo na letišti Václava Havla v Praze, kam spolu s Adrianou přiletěli.

Cesty Adriany a Olivera se každopádně rozdělily už na letišti. Zatímco Adri zamířila domů, Oliver si odjel vyčistit hlavu na chatu. Informoval o tom totiž na svém instagramovém účtu, kde posléze odpověděl i na dotazy diváků.

Potřebujeme nějaký čas…

„Chci si tu srovnat nějaké emoce. K situaci s Adri se v několika příštích dnech určitě vyjádřím. Každopádně teď potřebujeme oba nějaký čas k tomu, abychom si v hlavě srovnali vše, co se stalo,“ uvedl Oliver.

K tomu ještě odpověděl na otázku, kdo byl ve vile jeho nejlepším kamarádem. „Vzhledem k tomu, že jsem ty díly ještě neviděl, tak nevím, jak moc to bylo patrné z televize, každopádně to byl určitě Claude.

Dali jsme tam spolu spoustu hlášek, bylo hodně srandy. Fakt jsme se tam bavili každý den. Jediné, co jsem viděl, bylo to, jak byl Claude smutný, když jsem odcházel. Myslím si, že to mluví asi za vše,“ přiznal Oliver prostřednictvím příběhu na Instagramu.

Závěrem můžeme říci, že celá tato událost nám ukazuje, že i když jsou podobné soutěže především jednou velkou show, vztahy v nich mohou být velmi složité. A pochopitelně podléhají kritice a podrobném zkoumání všech diváků.

Zdroje: Love Island, Instagram

Komentovat

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Ondřej Sokol: Vzhůru k nebesům ho vynesla píle a humor

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Publikováno

dne

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Po maturitě na gymnáziu absolvoval pražskou DAMU. Od roku 1999 působí v Činoherním klubu jako herec, režisér a od roku 2018 také jako umělecký šéf.

Sokol dal o sobě nejvíce vědět během působení v Činoherním klubu. V roce 2002 obdržel divadelní Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku za režii inscenace Osiřelý západ. Získal rovněž Cenu Thálie v kategorii Cena pro mladého činoherce do 33 let.

Miláček z televizních obrazovek

Kdo by si nepamatoval postavu pediatra Prokopa Hrubého, kterou hrál O. Sokol v letech 2006-2011 v Ordinaci v růžové zahradě. V seriálu mu hrála partnerku herečka Jitka Čvančarová.

Sokol si doposud zahrál ve dvou desítkách filmech, mezi které patří např. Occamova břitva, Vybíjená, Řachanda, Dvojníci, ve dvou filmech trilogie Zahradnictví: Dezertér a Rodinný přítel a další. Za vedlejší roli ve filmu Perfect Days – I ženy mají své dny byl nominován na cenu Český lev.

Na popularitě Sokolovi přidalo i jeho sedmileté působení v oblíbeném pořadu Partička na TV Prima (2009-2016). V pořadu působil spolu s M. Suchánkem, R. Genzerem a I. Chmelou. Za působení v partičce dostal dvakrát cenu Týtý.

Moderátor

Za posledních několik let se Ondřej Sokol vypracoval na spolehlivého moderátora různých televizních pořadů. Má za sebou moderování několika řad televizní show Tvoje tvář má známý hlas, několika ročníků vyhlášení hudebních cen Český slavík Mattoni.

V roce 2021 začal s moderováním soutěžního pořadu TV Nova Na lovu.

Osobní život

S bývalou manželkou a herečkou Kateřinou Lojdovou, má dvě děti – dceru Ester a syna Adama. Od roku 2019 je zasnoubený s Nikol Šantavou.

Po Česku jezdí také se svým stand-up vystoupením s názvem Celebrity.

Zdroje: zeny.iprima, CSFD, studiodva

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Z ďábelské pařmenky je krásná dáma. Podívejte se, jak Miley Cyrus oslavovala své 31. narozeniny

Publikováno

dne

Od sladké holčičky přes ďábelskou pařmenku až ke slušné dámě. Tak nějak by se dala popsat divoká cesta Miley Cyrus, která oslavila své 31. narozeniny. Krásně vystrojená si užila vystoupení, které věnovala především sobě.

Miley na jaře tohoto roku vydala očekávané album Endless Summer Vacation. Na něj už dříve nalákala své fanoušky singlem Flowers, jenž slavil velký úspěch, když se tento hit dostal prakticky hned do čela žebříčků hitparád.

Singl Flowers vydala americká hvězda už v polovině ledna. Velký úspěch zaznamenal především na platformě Spotify, kde za první týden získal historicky nejvyšší počet přehrání a to dohromady přes 96 milionů.

Cyrus již dlouhé roky překvapuje své fanoušky, ovšem nyní se definitivně zdá, že má své divoké období za sebou. I své 31. narozeniny slavila velmi poklidně.

S fanoušky o svém velkém dni sdílela tuto zprávu: „Můj letošní dárek k narozeninám byl VELMI značkový. Vystoupila jsem sama pro sebe a zazpívala své oblíbené písně včetně těch vlastních. První „živé“ vystoupení Flowers bylo pro publikum plné mých přátel a rodiny. Když vezmu tuto píseň zpět k semínku… senzačně vyklíčila. Jsem vděčná za růst nás obou. S láskou, Miley.“

Její náprava přitom začala už kolem 26. narozenin, kdy se lekla toho, že by mohla skončit jako její slavní předchůdci Kurt Cobain či Amy Winehouse, kteří zemřeli v 27 letech.

Postupně se tak Cyrus zbavila všech svých špatných zvyků a začala se vracet do světa střízlivých. Lehce ji ještě tento démon dostal do svých spárů během pandemie covidu, ovšem vše nakonec slavná zpěvačka zvládla a nyní se může radovat se svými blízkými.

Zdroj: Instagram, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Co se sleduje na Netflixu? Fanoušky baví nová dokumentární série o zpěvákovi Robbie Williamsovi

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím.

Publikováno

dne

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím. Pojďme se podívat na to, co se v uplynulém týdnu nejvíce sledovalo a co vás může zaujmout.

Česká republika

Na první příčce oproti předchozímu vydání změnu nehledejme. I nadále je ve vedení čtyřdílná minisérie z období druhé světové války Jsou světla, která nevidíme (All the Light We Cannot See).

Druhé místo patří novince Robbie Williams. Jak už název vypovídá, nejedná se o nic jiného, než o dokumentární sérii o slavném zpěvákovi, jenž během svojí sólové kariéry lámal rekordy jako na běžícím páse.

K výročí 25 let od začátku kariéry vzpomíná na své mladé já i dlouhé roky, které strávil na výsluní. Animák Jednorožčí akademie (Unicorn Academy) se posunul o příčku nahoru a aktuálně mu patří třetí místo.

Následuje sedmá série reality-show Makléři z Hollywoodu (Selling Sunset). I tentokrát se můžeme těšit na vyšperkované domy a sídla, která se makléři snaží prodávat movitým zájemcům.

Elitní pětici uzavírá britské sci-fi Těla (Bodies), které se v žebříčku nachází pravděpodobně naposledy. Ostatně drží se v něm již 4 týdny.

Svět

Drama Jsou světla, která nevidíme, má i nadále nejlepší sledovanost mezi anglicky mluvicími seriály. Tentokrát má 10,1 milionu zhlédnutí a zároveň 38,7 milionů zhlédnutých hodin.

Mezi neanglicky mluvícími seriály již není první Lupin, ale 3. série tureckého dramatu Šikovný krejčí, který má 4,4 milionu zhlédnutí a přes 22 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Oblíbené