Spojte se s námi


Celebrity

Lindsay Lohan nemůže být šťastnější – s manželem přivítali na světě svého prvního potomka

Vyrůstali jste na filmech s Lindsay Lohan a milovali jste její dvojroli ve filmu Past na rodiče? Tahle sympatická zrzka ušla od počátků své kariéry dlouhou cestu a jak to vypadá, její divoké období je definitivně uzavřeno. To potvrzuje i fakt, že přivítala na světě své první dítě.

Publikováno

dne

Vyrůstali jste na filmech s Lindsay Lohan a milovali její dvojroli ve filmu Past na rodiče? Tahle sympatická zrzka ušla od počátků své kariéry dlouhou cestu a jak to vypadá, její divoké období je definitivně uzavřeno. To potvrzuje i fakt, že přivítala na světě své první dítě.

Průšvihářka, divoška, párty girl či žena, jejíž seznam milenců unikl na veřejnost – pod všemi těmito přezdívkami se skrývá Lindsay Lohan. Zrzavá herečka, zpěvačka a modelka s okouzlujícím úsměvem započala svou kariéru v pouhých třech letech jako dětská modelka. Již o sedm let později přišla první filmová role.

Od té doby si Lindsay Lohan zahrála v řadě seriálů i filmů, přičemž těmi nejznámějšími jsou rozhodně:

  • Past na rodiče
  • Mezi námi děvčaty
  • Protivný sprostý holky
  • Můj auťák brouk.

Postupně se začal k herectví přidávat také zpěv a Lindsay tak začala vydávat i své vlastní písně. Její debutové album dokonce získalo platinové ocenění.

Jenomže čím úspěšnější byla, tím větší pozornost médií přitahovala a na veřejnosti se začaly propírat aféry z jejího soukromého života. Není proto divu, že se uchýlila k drogám a alkoholu a dokonce hned několikrát pobyla v odvykacích centrech.

Naposledy jsme mohli Lindsay Lohan spatřit v romantickém filmu Vánoce na spadnutí, ve kterém ztvárnila hlavní roli a jenž se objevil na streamovací platformě Netflix v listopadu 2022.

Co se jejího soukromého života týče, rozhodně by se hodilo přirovnání, že byl jako na houpačce. Po sérii špatných zkušeností to ale vypadá, že Lindsay si našla bezpečný přístav, protože v dubnu 2022 se jejím manželem stal finančník Bader Shammas. Manželé bydlí v Dubaji, odkud také 17. července 2023 přišla zpráva, že se stali pyšnými rodiči.

Lindsay Lohan porodila zdravého chlapečka, jehož společně s manželem pojmenovali Luai, což v arabštině znamená štít či ochránce. Oba rodiče jsou v sedmém nebi a užívají si klid i soukromí, které jim život v Dubaji nabízí.

Zdroj: PageSix, iDnes, ČSFD

Oblíbené