Spojte se s námi


Lifestyle

Konci roku vládne mezi znameními Kozoroh. Dle horoskopu je správný čas na zhodnocení svých cílů

Podle astrologů je vládcem konce roku zemský Kozoroh. Přináší ambicióznost, ale také zklidnění, pomalejší tempo a introvertní naladění. Je to kombinace jako stvořená pro konec starého a začátek nového roku.

Publikováno

dne

Podle astrologů je vládcem konce roku zemský Kozoroh. Přináší ambicióznost, ale také zklidnění, pomalejší tempo a introvertní naladění. Je to kombinace jako stvořená pro konec starého a začátek nového roku.

Kozoroh přináší uzemnění i cílevědomost

Kozorozi se řadí pod zemská znamení a k jejich naturelu patří realistické vidění světa a stání nohama pevně na zemi. Vidí svět střízlivě, ale zároveň mají jasně dané cíle, za kterými si velmi tvrdě jdou. To je skvělé nastavení pro okamžiky, kdy chcete zhodnotit uplynulý rok a stanovit si plány pro ten nadcházející. Silná aura Kozoroha vám pomůže nastavit realistická předsevzetí a nachystat si plány na to, jak je také splnit.

Zároveň jsou Kozorozi spíše introvertní znamení, což vám pomůže v naladění na rodinnou atmosféru, která Vánoce provází.

Pod tvrdou slupkou se skrývá jemné jádro

Kozorozi mohou někdy působit odtažitě a přísně nebo tvrdě. Mají totiž kolem sebe vytvořenou silnou hradbu, která chrání jejich překvapivě citlivé nitro.

Znamení Kozoroha nás tak učí pěstovat (nejen v tomto období) takové vztahy, abychom mohli bez obav projevovat mezi blízkými i svou citlivost a slabé stránky. Pokud k sobě lidé mají důvěru, nejsou žádné obranné slupky omotané kolem srdce potřeba.

Zhodnoťte starý rok a připravte se na nový

Využijte poslední dny roku k tomu, abyste bez emocí a klidně zhodnotili předcházející měsíce. Nevyčítejte si věci, které se nepovedly, ale naopak nechte posílit sebevědomí svými úspěchy.

Sebevědomí totiž budete potřebovat v novém roce pro plnění svých nových cílů a snů. Přelom roku je ideální pro přehodnocování a nastavování hodnot, pravidel i plánů.

Není však třeba na sebe klást příliš vysoké nebo dokonce nesplnitelné nároky – ty by vás totiž zahnaly pod tvrdou kozorožčí kůži, kde byste byli schovaní a nemohli si užívat svět a jeho krásy plnými doušky. Nezapomínejte na to, že plány musí být realistické a každý krůček na vyvolené cestě se počítá jako úspěch!

Zdroj: horoskopy.cz; najdise.cz

Oblíbené