Spojte se s námi


Různé

Kmenová rada přinesla překvapení v podobě tajemného sáčku. Kmeny jsou v novém složení! Hráči neskrývali šok a pak i strach, kdo v jakém kmeni skončí

Poslední kmenová rada přinesla zajímavé momenty. Nejen, že se do duelu dostal Radek po hlasování, a doplnil ho Martin, který s tím tak trochu počítal, ale navíc se žádný duel nakonec neodehrál. Ondřej totiž rozhodl o tom, že se celá hra absolutně změní!

Publikováno

dne

Poslední kmenová rada přinesla zajímavé momenty. Nejen, že se do duelu dostal Radek po hlasování, a doplnil ho Martin, který s tím tak trochu počítal, ale navíc se žádný duel nakonec neodehrál. Ondřej totiž rozhodl o tom, že se celá hra absolutně změní!

Kmeny v novém složení!

Ondra oba nominované hráče pozval k sobě ke stolu a vytáhl tajemný sáček s šátky. Martin se nezmohl na víc než na „Ty vole”, což zopakoval během pár vteřin ještě několikrát. Radek neřekl vůbec nic, ale oba tušili, co se asi bude dít. Losování o tom, kdo bude v jakém kmeni, bylo pro všechny velkým překvapením.

Radek si vylosoval modrý šátek, což pro něj znamenalo, že od teď je členem Lovců. Martin zůstal členem Titánů. Nebylo to ale jediné překvapení večera. Oba hráči si ještě jednou sáhli do pytlíku, tentokrát tam našli kameny, které ale směli ukázat až poté, co si sedli ke svým kmenům.

Ostatní hráči se postavili za svá místa a čekalo je nepříjemné překvapení – tedy alespoň pro některé. Radek i Martin si totiž vybírali, jací členové budou právě u nich v kmeni. Privilegium dostal Radek, protože ukázal bílý kámen.

Veronika jen zírala, Bandurkovi se hra velmi zalíbila

V podstatě ale nepřišlo žádné překvapení. Radek si jako prvního vybral Jacka, který, stejně jako on, hraje především srdcem. Martin vyzval Tomáše, aby se k němu posadil. Následně si dalšího hráče vybíral ten, který byl předtím vybrán.

A jak vypadalo konečně složení? U Titánů se kromě toho, že je opustil Radek, nic nezměnilo. Titáni zůstali Titány, ale k tomu navíc mají dva nové hráče – Ivu a Bandurka, který vlastně zůstal jako poslední. Radost mu to ale udělalo velkou.

„Už od začátku jsem dnes cítil, že se něco stane,” radoval se ze změny hry. Následně pak společně s Ivou odevzdali šátek, a vzali si červený. Bandurko ale rozjede zcela jedinečnou hru, za kterou mu nebude vděčný ani jeden ze spoluhráčů…

Veronika byla viditelně šokovaná celým průběhem

Veronika po celou dobu výměny hráčů nezavřela ústa, na což upozornil moderátor: „Ty tady sedíš celou dobu s otevřenou pusou, teď si ji možná po deseti minutách zavřela,” smál se směrem k ní. „Já to tady celé vstřebávám,” svěřila se Verča, která těkala očima na své bývalé i současné hráče.

Jak budou vypadat následující dny, uvidíme až příští týden. Už teď ale můžeme spekulovat o tom, jak bude hra vypadat a kdo bude chtít, aby někdo jiný zmizel. Lsti, lhaní, spekulace – to v Survivoru rozhodně nebude chybět!

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené