Spojte se s námi


Celebrity

Kazma přepisuje historii české kinematografie. Dočkají se diváci opravdového filmu, nebo je to podvrh?

Kazma Kazmitch neboli Kamil Bartošek je jméno, které se skloňuje dnes a denně posledních několik týdnů ve všech kuloárech, a to nejen bulvárních. Jeho filmová ONEMANSHOW: The Movie trhá rekordy v počtu zakoupených vstupenek ještě dávno před premiérou.

Publikováno

dne

Kazma Kazmitch neboli Kamil Bartošek je jméno, které se skloňuje dnes a denně posledních několik týdnů ve všech kuloárech, a to nejen bulvárních. Jeho filmová ONEMANSHOW: The Movie trhá rekordy v počtu zakoupených vstupenek ještě dávno před premiérou.

Kazma se rozhodl, že po čtyřech letech velkého úsilí vypustí filmovou novinku ONEMANSHOW: The Movie do světa přesně 17. srpna. Ještě dva dny předtím se ale dočká 2 500 diváků, kteří shlédnou předpremiéru v pražském Chodově. Proběhne vůbec něco na filmovém plátně, nebo Kazma znovu všechny obalamutil?

Film opravdu bude, ujistil autor scénáře

Kazma v podcastu Čestmíra Strakatého řekl: „Můžu všechny ubezpečit, že 17. srpna v kinech uvidí opravdový, plnohodnotný, stominutový film.“ Je ale otázkou, zda mu věřit, protože Kazmu celá republika zná jako mystifikátora, který nejednou zvítězil nad lidskou důvěřivostí.

Česká kinematografie dosud nic podobného nezažila. Žádný tuzemský film v historii nezaznamenal tak vysoká čísla v předprodejích vstupenek a v počtu nasazených sálů v kinech. Čísla jsou rekordní a už nyní je jasné, že půjde o filmovou událost, jakou naše republika ještě nezažila,” řekl Martin Palán z distribuční společnosti Bontonfilm pro iDNES.

Co jeho fanoušky i ty, kteří Kazmu nemusejí, láká jít na tento projekt do kina? To se asi nechme překvapit. Názory na tuto novinku se ale nedozvíme, Kazma od svých diváků očekává, že nebudou spojlerovat, dokud film neuvidí většina národa. Od čtvrtka do neděle ho uvede 280 kin, což je rekordní počet. Projekce přitom měla trvat pouze dva dny.

Čtyři roky v utajeném projektu

Kazma společně se svým týmem na filmu pracoval přes 4 roky. Poslední rok se věnovali pouze střihu a jak uvedl autor scénáře a režisér Kazma v Hypecast podcastu, film nebyl hotový ještě v době, když už rozhlásil, že se něco chystá. Visely plakáty, billboardy, reklama se rozjela naplno a poslední slovo o ukončení padlo asi týden před slavnostní premiérou.

Organizátoři nešetřili prostředky, aby zajistili, že film zůstane v bezpečí a neunikne před svým oficiálním vydáním, ani po něm. V každém sále bude přítomna ochranka kina vybavená termovizí, což je něco, co se u českých filmových titulů nevidí často,“ uvádí distributor pro iDNES.

Kazma na filmu spolupracoval s Andym Fehu, který natočil například snímek Nenasytná Tiffany. Můžeme se jen dohadovat o tom, jestli film skutečně vznikl, a jestli do kin skutečně vstoupí.

Kazma znovu ukazuje, že je velkým hráčem, který umí své projekty dobře prodat. Na úterní předpremiéru se přišel podívat například Ladislav Špaček, Ivo Rittig, Karlos Vémola nebo modelka Dominika Mesarošová.

Zdroj: iDNES, Hypecast, Blesk, podcast Čestmíra Strakatého

Komentovat

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Ondřej Sokol: Vzhůru k nebesům ho vynesla píle a humor

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Publikováno

dne

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Po maturitě na gymnáziu absolvoval pražskou DAMU. Od roku 1999 působí v Činoherním klubu jako herec, režisér a od roku 2018 také jako umělecký šéf.

Sokol dal o sobě nejvíce vědět během působení v Činoherním klubu. V roce 2002 obdržel divadelní Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku za režii inscenace Osiřelý západ. Získal rovněž Cenu Thálie v kategorii Cena pro mladého činoherce do 33 let.

Miláček z televizních obrazovek

Kdo by si nepamatoval postavu pediatra Prokopa Hrubého, kterou hrál O. Sokol v letech 2006-2011 v Ordinaci v růžové zahradě. V seriálu mu hrála partnerku herečka Jitka Čvančarová.

Sokol si doposud zahrál ve dvou desítkách filmech, mezi které patří např. Occamova břitva, Vybíjená, Řachanda, Dvojníci, ve dvou filmech trilogie Zahradnictví: Dezertér a Rodinný přítel a další. Za vedlejší roli ve filmu Perfect Days – I ženy mají své dny byl nominován na cenu Český lev.

Na popularitě Sokolovi přidalo i jeho sedmileté působení v oblíbeném pořadu Partička na TV Prima (2009-2016). V pořadu působil spolu s M. Suchánkem, R. Genzerem a I. Chmelou. Za působení v partičce dostal dvakrát cenu Týtý.

Moderátor

Za posledních několik let se Ondřej Sokol vypracoval na spolehlivého moderátora různých televizních pořadů. Má za sebou moderování několika řad televizní show Tvoje tvář má známý hlas, několika ročníků vyhlášení hudebních cen Český slavík Mattoni.

V roce 2021 začal s moderováním soutěžního pořadu TV Nova Na lovu.

Osobní život

S bývalou manželkou a herečkou Kateřinou Lojdovou, má dvě děti – dceru Ester a syna Adama. Od roku 2019 je zasnoubený s Nikol Šantavou.

Po Česku jezdí také se svým stand-up vystoupením s názvem Celebrity.

Zdroje: zeny.iprima, CSFD, studiodva

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Z ďábelské pařmenky je krásná dáma. Podívejte se, jak Miley Cyrus oslavovala své 31. narozeniny

Publikováno

dne

Od sladké holčičky přes ďábelskou pařmenku až ke slušné dámě. Tak nějak by se dala popsat divoká cesta Miley Cyrus, která oslavila své 31. narozeniny. Krásně vystrojená si užila vystoupení, které věnovala především sobě.

Miley na jaře tohoto roku vydala očekávané album Endless Summer Vacation. Na něj už dříve nalákala své fanoušky singlem Flowers, jenž slavil velký úspěch, když se tento hit dostal prakticky hned do čela žebříčků hitparád.

Singl Flowers vydala americká hvězda už v polovině ledna. Velký úspěch zaznamenal především na platformě Spotify, kde za první týden získal historicky nejvyšší počet přehrání a to dohromady přes 96 milionů.

Cyrus již dlouhé roky překvapuje své fanoušky, ovšem nyní se definitivně zdá, že má své divoké období za sebou. I své 31. narozeniny slavila velmi poklidně.

S fanoušky o svém velkém dni sdílela tuto zprávu: „Můj letošní dárek k narozeninám byl VELMI značkový. Vystoupila jsem sama pro sebe a zazpívala své oblíbené písně včetně těch vlastních. První „živé“ vystoupení Flowers bylo pro publikum plné mých přátel a rodiny. Když vezmu tuto píseň zpět k semínku… senzačně vyklíčila. Jsem vděčná za růst nás obou. S láskou, Miley.“

Její náprava přitom začala už kolem 26. narozenin, kdy se lekla toho, že by mohla skončit jako její slavní předchůdci Kurt Cobain či Amy Winehouse, kteří zemřeli v 27 letech.

Postupně se tak Cyrus zbavila všech svých špatných zvyků a začala se vracet do světa střízlivých. Lehce ji ještě tento démon dostal do svých spárů během pandemie covidu, ovšem vše nakonec slavná zpěvačka zvládla a nyní se může radovat se svými blízkými.

Zdroj: Instagram, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Co se sleduje na Netflixu? Fanoušky baví nová dokumentární série o zpěvákovi Robbie Williamsovi

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím.

Publikováno

dne

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím. Pojďme se podívat na to, co se v uplynulém týdnu nejvíce sledovalo a co vás může zaujmout.

Česká republika

Na první příčce oproti předchozímu vydání změnu nehledejme. I nadále je ve vedení čtyřdílná minisérie z období druhé světové války Jsou světla, která nevidíme (All the Light We Cannot See).

Druhé místo patří novince Robbie Williams. Jak už název vypovídá, nejedná se o nic jiného, než o dokumentární sérii o slavném zpěvákovi, jenž během svojí sólové kariéry lámal rekordy jako na běžícím páse.

K výročí 25 let od začátku kariéry vzpomíná na své mladé já i dlouhé roky, které strávil na výsluní. Animák Jednorožčí akademie (Unicorn Academy) se posunul o příčku nahoru a aktuálně mu patří třetí místo.

Následuje sedmá série reality-show Makléři z Hollywoodu (Selling Sunset). I tentokrát se můžeme těšit na vyšperkované domy a sídla, která se makléři snaží prodávat movitým zájemcům.

Elitní pětici uzavírá britské sci-fi Těla (Bodies), které se v žebříčku nachází pravděpodobně naposledy. Ostatně drží se v něm již 4 týdny.

Svět

Drama Jsou světla, která nevidíme, má i nadále nejlepší sledovanost mezi anglicky mluvicími seriály. Tentokrát má 10,1 milionu zhlédnutí a zároveň 38,7 milionů zhlédnutých hodin.

Mezi neanglicky mluvícími seriály již není první Lupin, ale 3. série tureckého dramatu Šikovný krejčí, který má 4,4 milionu zhlédnutí a přes 22 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Oblíbené