Spojte se s námi


Cestování

Karibská plavba věnovaná požitkářství nabízí divoké večírky nebo velké postele pro skupinové hrátky

Jste připraveni na nezapomenutelnou dovolenou? Pak se připojte k námořnímu dobrodružství na palubě Temptation’s Caribbean Cruise 2024! Tato plavba slibuje nejen relaxaci a zábavu, ale také vzrušení a dobrodružství na každém kroku.

Publikováno

dne

Jste připraveni na nezapomenutelnou dovolenou? Pak se připojte k námořnímu dobrodružství na palubě Temptation’s Caribbean Cruise 2024! Tato plavba slibuje nejen relaxaci a zábavu, ale také vzrušení a dobrodružství na každém kroku.

Pokud toužíte po odpočinku na krásných plážích, chcete prozkoumávat podmořský svět nebo vychutnávat svěží koktejl pod palmami, pak je tato dovolená jako stvořená právě pro vás. Temptation’s Caribbean Cruise 2024 nabízí úžasné destinace v Karibiku, které vám vezmou dech.

Plavba se má uskutečnit v 19. – 24. února. Opustí Miami na Floridě a poté se zastaví v Nassau (Bahamy) a Cozumelu (ostrov v Karibském moři), následně se opět vrací do Miami.

Paluba plná zábavy představuje novou a velmi vzrušující nabídku. Po předchozích úspěších na rozličných trasách se flotila vydává na nezapomenutelnou cestu ostrovy v Karibiku.

Co Vás na palubě čeká? Připravte se na nespočet zábavných aktivit, které jsou připraveny pro všechny věkové skupiny. Můžete se ponořit do bazénu s koktejlem v ruce, zahrát si beach volejbal, navštívit wellness nebo si vychutnat soukromí své kabiny. Každý si najde své.

Nevšední zážitky pro odvážné

Nevšední zážitky na každém kroku vás vezme na neobvyklé a odvážné dobrodružství. Budete mít možnost se potápět v krásných podmořských jeskyních, objevit tropickou flóru a faunu nebo navštívit skryté pláže, které připomínají ráj na zemi. Tato dovolená je také skvělou příležitostí poznávat fascinující kulturu a tradice karibských ostrovů.

Pro milovníky nočního života je připravená žhavá party na palubě, která vyžene všechny starosti a nabízí možnost vytančit se až do rána. Zábava je hlavním heslem této plavby, tak nebudete ochuzeni o žádné vzrušující okamžiky.

Pokud by vám však šest dní a pět nocí šnorchlování a plavání v Karibském moři nestačilo, budete mít celé dva dny na moři, kde budete zřejmě „mejdanovat ve slavnostní a uvolněné atmosféře, kde se budete cítit svobodně“.

Sexy herny pro experimentátory

Na palubě si páry mohou užít The Red Room. Jedná se o sexy hernu a „přátelský prostor pro ty, kteří chtějí experimentovat se svou sexualitou, kde vládne svoboda“. V pokoji najdete několik postelí s houpajícími se červenými závěsy. Ale nemusíte se držet svého partnera. Prostor zde je i pro skupinové orgie.

Navíc je na lodi spousta oblastí, kde horní díl bikin nebude potřeba. Je zde volitelná část oblečení pro páry, které na některých místech mohou být také zcela nazí, včetně „tichého bazénu“ v soláriu.

Sexy workshopy se pořádají každý den. Například sexuologové vám mohou pomoci dozvědět se o sexu a vašem milenci více informací. Tematické večery zahrnují také sexy večírky.

„Přátelská plavba pro lidi s otevřenou myslí“

Hudebníci, herci nebo komici se také připojují k týmu, aby každý den bavili publikum. Navíc se zde pořádají večírky u bazénu nahoře bez. Je to „přátelská plavba pro lidi s otevřenou myslí“. 

Cena závisí na tom, který pokoj si vyberete. Od kajut – z nichž některé mají balkony, verandy nebo výhled na oceán a jiné jsou vnitřní – až po apartmány, která se mohou pochlubit službami osobního komorníka.

Ceny za pokoje od 48 tisíc do 447 tisíc

Některé pokoje zahrnují denní donášky občerstvení, toaletní potřeby, čerstvé květiny a další služby. Apartmány se navíc mohou pochlubit speciální kávou a dokonce nabídkou polštářů spolu s 24hodinovou pokojovou službou a všechna jídla si můžete nechat podávat ve svém pokoji. Ceny se pohybují od cca 48 tisíc korun za vnitřní pokoj pro dva až po 447 tisíc za velký apartmán, kde spí čtyři lidé.

Zdroje: Daily Star, Temptation’s Caribbean Cruise, Temptation Experience, Instagram

Oblíbené