Spojte se s námi


Různé

Jako “uklízečka“ nahoře bez vydělá 7 tisíc za hodinu. Je to lehká práce, domy jsou před jejím příchodem uklizené

Žena si vydělává tisíce “uklízením“ nahoře bez. Vystupuje pod uměleckým jménem Empress. Dříve pracovala jako erotická tanečnice a osobní trenérka, začátkem roku 2023 skončila, aby se mohla “fantasy služce“ věnovat na plný úvazek.

Publikováno

dne

Žena si vydělává tisíce “uklízením“ nahoře bez. Vystupuje pod uměleckým jménem Empress. Dříve pracovala jako erotická tanečnice a osobní trenérka, začátkem roku 2023 skončila, aby se mohla “fantasy služce“ věnovat na plný úvazek.

O svůj život se dělí se sledujícími na svém TikTok účtu. Proč se tedy rozhodla stát polonahou uklízečkou? Jelikož byla naprosto bez peněz a už ji tato situace vadila. „Byla jsem pekelně chudá, nemohla jsem si koupit jídlo ani benzín. Bolest z toho, že jsem na mizině, překonala bolest z toho, že mě lidi odsoudí,“ vysvětlila ve videu.

Kromě vysoké hodinové sazby, která je v přepočtu kolem 7 tisíc na hodinu, dostává často i velké spropitné od svých oddaných a nadšených klientů. Jeden z jejích prvních zákazníků ji dokonce nakonec dal kolem 230 tisíc korun a ještě za ni třikrát zaplatil nájem. Prý se do ní zamilovat.

@__empress222

You asked for a show?💃🏻 LOL 🤣 (Crazy enough this actually happend) 🤣🤣🤣#toplessmaid #spicycreator #fyp

♬ Como La Flor – Selena

Uklízíte jen jako

Empress tvrdí, že je její práce velmi snadná, jelikož 98 procent domů, kam chodí, je již dávno čistých. Většinou spíše práci uklízečky nebo služky napodobuje. „Tak se tam dostanete a možná vás nechají zamést nebo umýt nádobí, ale snaží se na vás hlavně zapůsobit,“ sdílí.

Při některých příležitostech si s ní klienti jen sednou a objednají jídlo. Nebo dokonce jen hodiny hrají nějakou karetní nebo jinou hru. Uklízečky, které musí opravdu uklízet, jistě blednou závistí. Neježe se hodně nadřou, ale dostanou za to i často mizerně zaplaceno.

Jakmile se plno žen o její kariéře dozvědělo, hned se jí ptalo, jak si může takovýto vlastní podnik nahoře bez založit. V reakci na tyto dotazy sdělila, že příliv hotovosti s sebou může brát vážná rizika. Podnikání pro dospělé má i nebezpečnou stránku, kterou si nezkušení prý neumí tolik představit.

Uklízečka nahoře bez není pro každého

„Být služkou nahoře bez je dobře placená práce, ale nebezpečná. Chodíte do domů cizích lidí a jste nazí,“ sdílela Empress pro Daily Star. Sexuální energie je velmi mocná a může překonat lidskou logiku. Stále mám někdy strach, když chodím do nových domů,“ dodala.

Ostatním ženám, které se pro toto podnikání rozhodnou, sděluje: „Ve vesmíru je tolik hojnosti, což miluju. Ale musíte mít silný systém. Systém prověřování, myslet na bezpečnost a smlouvy. Ať nikoho z vás nevidím ve zprávách, dobře? To není nic, s čím si hrát. Váš život není nic, s čím si hrát. Žádná částka peněz nestojí za váš život.“

Dle Empress musíte být schopni číst řeč těla lidí, mít silné hranice a hroší kůži, abyste mohli dělat služku nahoře bez.

A i když tvrdila, že všechny typy postav mohou být úspěšné pokojské nahoře bez, poznamenala, že také musíte být v pořádku s tím, pokud vás klienti odmítnou, protože se jim nelíbí váš vzhled.

Zdroj: Daily Star, TikTok

Oblíbené