Spojte se s námi


Celebrity

Hvězdné manýry celebrit aneb Komu sláva stoupla do hlavy  

Dostat se do světa celebrit znamená především něco umět. Nemusíte mít jen herecké či pěvecké vlohy, hrát v Hollywoodu a sbírat ceny Grammy. Někdy postačí, když jste úspěšní pouze na sociálních sítích. Se vzrůstající oblibou se ale u celebrit v mnoha případech dostavují hvězdné manýry. Vedle koho byste nejspíš nechtěli sedět v letadle nebo ho mít za souseda?

Publikováno

dne

Dostat se do světa celebrit znamená především něco umět. Nemusíte mít jen herecké či pěvecké vlohy, hrát v Hollywoodu a sbírat ceny Grammy. Někdy postačí, když jste úspěšní pouze na sociálních sítích. Se vzrůstající oblibou se ale u celebrit v mnoha případech dostavují hvězdné manýry. Vedle koho byste nejspíš nechtěli sedět v letadle nebo ho mít za souseda?

Michael Jordan

Nejlepší basketbalista v historii tohoto sportu Michael Jordan odehrál v NBA patnáct sezón a s Chicago Bulla vyhrál šest titulů v NBA. Přispěl k popularizaci basketbalu i k úspěchu tenisek Nike Air Jordan, čímž se stal se i globální kulturní ikonou. Sám sebe si zahrál v hraném a animovaném filmu Space Jam (1996). Michael Jordan se zásadně nefotí s jinou celebritou. Možná má pocit, že by ho mohla zastínit.

Sean Penn

Mezi hollywoodské celebrity patří i herec a režisér Sean Penn, držitel Oscara za role ve filmech Mystic River (2003) a Milk (2008). Má celkem výbušnou povahu, kvůli které se několikrát dostal do křížku s policií. Někdy ho štvou i otravní fanoušci. Jednomu z nich, když si ho chtěl mobilem vyfotit, vytrhl mobilní telefon z rukou a hodil ho na zem se slovy „jestli je snad nějaké zvíře v ZOO“.

Khloé Kardashian

Kariéra Khloé Kardashian se započala rolí v rodinné televizní reality show Keeping Up with the Kardashians, a to díky její sestře Kim, jež byla hlavním tahounem ve vzrůstu popularity celé početné rodiny. Těžko soudit, v čem tkví kouzlo Kardishianek, že jsou tak oblíbené a jejich jmění se čítá na miliony amerických dolarů.. Být její asistentkou byste ale nejspíš nechtěli. Na své zaměstnance se nebojí zvýšit hlas a doma nehne ani prstem a nechá se ve všem obsluhovat.

Selena Gomez

Máte-li doma puberťáka, kterého baví žít ve svém nepořádku, tak pak vám nejspíš není třeba popisovat ani chování Seleny Gomez. Ta je sice nejsledovanější ženou na Instagramu, držitelkou Grammy, Zlatého glóbusu či Emmy, ale v hotelovém pokoji je schopna vyprodukovat takový chaos, až zrak přechází. Od make-upu zapatlané ložní povlečení a její špinavé spodní prádlo všude okolo. Tak to aspoň popisují ti, co pracují jako její osobní asistenti.

Naomi Campbell

Topmodelka Naomi Campbell má také svou hvězdnou libůstku. Než se ubytuje na hotelovém pokoji, ten musí být náležitě pro ni připraven. Znamená to vyjmout a zkontrolovat obsah pokojového minibaru, vybalit a nažehlit její oblečení. V apartmá pak musí být umístěno 25 vonných svíček v přesném pořadí – pět svíček v koupelně, deset svíček v ložnici a deset svíček v obývacím pokoji.

Justin Bieber

Nepříjemným sousedem je zpěvák Justin Bieber. Je známý pravidelným pořádáním bujarých večírků a bezohledným řízením svých sportovních automobilů v rezidenční čtvrti. Když jede po silnici, aby se ostatní raději schovali.

Gérard Depardieu

Francouzský herec Gérard Depardieu, tč. také ruský občan, má za sebou bohatou filmografii. Natočil přes 1967 filmů, čímž se řadí mezi nejplodnější herce. Po Louisi de Funésovi je francouzským druhým nejvýdělečnějším hercem. To ovšem nic nemění na faktu, že i on svým chováním občas ujede.

Stalo se to například během letu z Paříže do Dublinu letadlem společnosti CityJet. Letadlo se právě chystalo vzlétnout, když Depardieu požádal posádkou, jestli si může odskočit na WC. To mu nebylo dovoleno, proto se herec rozhodl vykonat svou potřebu přímo v uličce letadla.

Zdroj: Ranker.com

Oblíbené