Spojte se s námi


Filmy a seriály

Futurama je zpátky! Po deseti letech se vrací populární animovaný seriál, fanoušci se jej dočkají již v červenci

Fry, Leela, Bender či Dr. Zoidberg se vrací. Populární animovaný seriál Futurama odvysílal svou poslední epizodu v roce 2012, tvůrci se nyní rozhodli pro jeho návrat a fanoušci se dočkají již ve druhé polovině července!

Publikováno

dne

Fry, Leela, Bender či Dr. Zoidberg se vrací. Populární animovaný seriál Futurama odvysílal svou poslední epizodu v roce 2013, tvůrci se nyní rozhodli pro jeho návrat a fanoušci se dočkají již ve druhé polovině července!

Psal se rok 1999, kdy uvedla televizní stanice Fox nový seriál Futurama. Komediální sci-fi animák si brzy získal srdce diváků a postupem času se stal kultovním.

Stojí za ním tvůrci Simpsonových Matt Groening a Davidem X. Cohenem a dosud bylo možné vidět 7. sérií, které byly plné nekorektního humoru. V roce 2013 ale přišel konec.

Společnost Comedy Central, který tehdy Futuramu vyráběla, oznámila, že sedmá série bude tou závěrečnou. Fanoušci smutnili, nyní ale přišla zpráva, kterou z nich čekal málokdo.

Futurama se totiž vrací. Americký gigant Hulu oznámil, že je hotová osmá série a fanoušci se jí dočkají již 24. července. Čeští fanoušci smutnit nemusí, u nás ji bude možné sledovat na Disney+.

A na co se vlastně můžeme těšit? Vrací se všechny postavy, které fanoušci moc dobře znají. Fry, Bender, Leela, Amy, Dr. Zoidberg, Prof. Farnsworth či Hermes budou i nadále prožívat své zajímavé příběhy.

Venku je i trailer, ve kterém můžeme pozorovat pokračování vztahu naší oblíbené dvojice, ale také invazi koronaviru, který v reálném světě dlouhé měsíce sužoval lidstvo.

Fanoušci si tak vzpomenou na to, co zažívali, ačkoliv v nadlehčené formě. Aktuálně je připraveno 10 epizod, které budou vycházet postupně, připravují se ale další.

Zdroj: Hulu, CSFD

Oblíbené