Spojte se s námi


Různé

Finálové souboje ukázaly, kdo má větší výdrž a kdo získal hlasy navíc na poslední kmenovou radu

Publikováno

dne

Nikola společně s Mikýřem se ještě na jednu noc vrátili na svůj ostrov. Ráno na ně čekalo překvapení v podobě bohaté snídaně, ze které byli oba dva nadšení. Svoje poslední ráno na ostrově si tak užili na maximum. Vajíčka, bagety, džem a další pochutiny je nasytili na poslední velkou řeč před porotou, která rozhodovala o vítězi.

Nikola se svěří s tajemstvím

Nikola měla s Mikýřem velké spojenectví, po snídani mu prozradila, že měla v rukávu několik výhod, která ale nevyužila. Jednu z nich našla v popcornu, který vydražila v aukci. Mikýř se přiznal, že se při volbě svého soupeře necítil dobře, když vypadl Martin, bylo to, jako by popravil svého kamaráda.

„Jsem vděčný za to, co jsem tady dokázal. Jsem ready to nechat za hlavou a soustředit se na reálný svět a na budoucnost,” řekl Mikýř na kameru. Nikola je připravena se soustředit pouze na to, je připravena na velké finále a doufá, že na sebe může být pyšná. Zároveň přiznala, že chybuje každý.

„Pokud Nikča vyhraje, budu mít velkou radost, pokud vyhraju já, budu cítit uspokojení, že jsem dosáhl toho, na co jsem měl,” uvedl ještě youtuber předtím, než oba hráči opustili po 77 dnech ostrov.

Dva finálové souboje zajistí hlasy navíc

Kmenová rada nebude pouze o povídání a přesvědčování poroty o tom, kdo by měl zvítězit. Finálové souboje proběhly o hlasy navíc. První z nich byl velmi těžký, oba hráči museli viset na kůlech, dotýkat se všemi údy dřeva a pokud se dostali do špatné pozice, prohráli a cenný hlas nezískali.

Nikola jakožto žena měl horší pozici. Mikýř jako obvykle zůstával na stejném místě jako na začátku souboje, vypadalo to, jako by zkameněl. Pekelně se soustředil každou vteřinu svého souboje s Nikolou, která měla velké problémy se na kůlu udržet. Nakonec se dotkla provazu, místa, které bylo zapovězené, a první hlas získal Mikýř.

Večer se hráči utkali znovu proti sobě. Tentokrát to nebyla soutěž o výdrži, nýbrž o rychlosti. Oba bojovali ze všech sil, od začátku to bylo velmi vyrovnané. Ve skládačkách se dařilo více Nikole, která i nyní ukázala, že nic nevzdává. Oba dva ale měli problémy s tím, dát skládačku dohromady. Nikča ale byla první a do finálové části se rozeběhla jako první. Potvrdila tak svou roli favoritky v tomto souboji.

V poslední části souboje museli hráči trefit totem, kruh dostat na tyčku, a k dispozici měli dva míče k tomu, aby je dostali do koše. Nikola měla náskok dvou bodů. Ten nakonec proměnila ve svůj hlas na kmenové radě a měla z toho ohromnou radost.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené