Spojte se s námi


Novinky

Fanoušci seriálu The Office se dočkali! Oblíbený remake se vrací na Netflix

Publikováno

dne

Trvalo to dva roky, fanoušci remaku britského seriálu se ale konečně dočkali. The Office, neboli v české verzi Kancl, se vrací zpět na Netflix. Nejoblíbenější streamingová platforma očekává, že tímto krokem opět přitáhne velké množství diváků.

Na tuto zprávu mnozí čekali dlouhé měsíce. Konečně se ale dočkali, na obrazovky Netflixu se vrací oblíbený seriál The Office, který je remakem britské verze stejnojmenného seriálu.

Ten vyšel v roce 2001, měl tři série a celkem 14 epizod. Americká verze je vskutku obsáhlejší, během devíti sérií vzniklo celkem 188 epizod.

Všechny jsou nyní k dispozici právě na Netflixu, který si od tohoto kroku slibuje zisk mnoha nových, či staronových, fanoušků oblíbeného seriálu.

The Office byl totiž na Netflixu nejsledovanějším seriálem. Oblíbená platforma o něj přišla v léto roku 2019 a k dispozici byl na platformách společnosti NBC.

Seriál se dočkal i české verze s názvem Kancl v hlavní roli s Václavem Koptou. Ten běžel na České televizi v roce 2014. Měl ale pouze šest epizod a příliš velké oblíbenosti se nedočkal.

Svou verzi i tento rok vydali sousedé z Polska, kteří se snaží hrát na skutečnou autenticitu a dokládají to i takřka totožnou grafikou. Ohlasy ale zatím známy nejsou.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené