Spojte se s námi


Filmy a seriály

Dwayne Johnson chystá hned několik nových filmů! Mezi nimi nové San Andreas nebo další herní adaptace

Publikováno

dne

Dwayne Johnson je bezesporu jednou z největších hollywoodských hvězd, která má na svědomí již nespočet skvělých filmů! Momentálně se The Rock připravuje na další filmové kousky, na co se tedy můžeme těšit?

Tohoto herce zřejmě ani není třeba představovat. The Rock, jak se Johnsonovi přezdívá, se v minulých letech blýskl v několika komediích, akčních filmech, ale také herních adaptacích. Tou nejznámější je pravděpodobně Doom, který vyšel v roce 2005.

V nedávném rozhovoru pro Men’s Journal herec prozradil, že momentálně pracuje na další filmové adaptaci, leč zatím prý nemůže nic prozradit.

Nejvíce se ovšem hovoří o značkách, jakými jsou Gears of War, Fortnite nebo nový Doom. Podle poslední spekulací by se fanouškům mělo dostat filmové zpracování známé a slavné herní série Call of Duty, kde by The Rock plnil roli hlavní postavy.

Herní adaptace ale nejsou vše, co rodák z Haywardu v následujících letech chystá! Už v letošním roce bychom se měli dočkat hned čtyř jeho filmů: DC Liga supermazlíčků, Black Adam, The King či Big Trouble in Little China.

O rok později by se do kin měl dostat snímek zvaný Journey 3: From the Earth to the Moon, který má být pokračováním filmu Cesta na tajuplný ostrov.

No a v roce 2024 by se diváci měli dočkat tolik očekávaného pokračování katastrofického počinu San Andreas.

The Rock je jinak velmi aktivním člověkem. Na konci loňského roku se například podílel na tomto hitu, který má dosud přes 45 milionů zhlédnutí a okrajově se hudební průmysl zajímá.

Zejména jeho fanoušci se tedy mají na co těšit. Přece jen, The Rock aktuálně na vrcholu své herecké kariéry a lze očekávat, že jeho aktivita napříč tímto zábavním průmyslem bude nadále stoupat.

Zdroje: ČSFD, Men’s Journal, Movie Zone

Oblíbené