Spojte se s námi


Filmy a seriály

Do třetice všeho dobrého? Pokračování Sexu ve městě se dočká další série

Co bude dál s Carrie, Charlotte a Mirandou? Seriál And Just Like That… čeká natáčení třetí řady.

Publikováno

dne

Co bude dál s Carrie, Charlotte a Mirandou? Seriál And Just Like That… čeká natáčení třetí řady.

Od doby, kdy fanoušci spatřili ve finále druhé řady svou oblíbenou hrdinku Samanthu, uběhlo teprve pár dní, ale již nyní kolují po internetu zprávy o tom, že seriál And just like that… se dočká třetí série. Na co se mohou fanoušci těšit a kdy bude možné spatřit první díl?

Carrie Bradshaw táhne i po 25 letech

Jak se ukázalo, Carrie Bradshaw a její životní útrapy stále dokážou připoutat diváky na gauč a seriál And just like that… se tak dočká dalšího pokračování. Tvůrce seriálu, Michale Patrick King, to oficiálně potvrdil 22. srpna 2023.

První díl původního seriálu měl premiéru 6. června 1998. To znamená, že letos oslavil neuvěřitelné 25. výročí a jak to vypadá, daří se mu stále skvěle a fanoušci se ho nemohou nabažit.

O čem bude třetí série?

Protože finále druhé řady nechalo spoustu otazníků nad tím, co bude s hlavními hrdinkami dál, již nyní je jisté, že třetí řada má rozhodně kde navázat. Kromě hlavního trojlístku se předpokládá, že se v seriálu opět objeví postavy Anthonyho, Harryho Goldenblatta, Aidana, Seemy, Lisy, Nyi i Che Diaz.

Kdy se dočkáme premiéry třetí řady?

Co se data premiéry třetí řady týče, tvůrci prozatím neposkytli detailnější informace. Tudíž není vůbec jasné, kdy se další série na televizních obrazovkách objeví. Spekuluje se nad tím, že první díly by mohly mít premiéru na podzim roku 2024.

Zda to tak ale opravdu bude, není vůbec jisté. Kvůli probíhajícím stávkám v Hollywoodu se totiž odkládají natáčení i premiéry řady filmů i seriálů.

A jak to bude dál s postavou Samanthy?

Spousta otazníků se točí také okolo postavy Samanthy. Přestože před lety její představitelka Kim Cattrall prohlásila, že se pokračování Sexu ve městě rozhodně nezúčastní, ve finále druhé řady si střihla malé cameo. Znamená to, že by byla ochotná spolupracovat i na dalším pokračování?

Fanoušci by si raději neměli dělat velké naděje. Přestože za svou účast dostala údajně 1 milion dolarů. Kim Cattrall prohlásila, že její účast byla dárkem pro fanoušky k výročí seriálu.

Jakým směrem se bude vyvíjet Mirandin milostný život, jak to dopadne s Carrie a její druhou šancí a jakých pracovních úspěchů se dočká Charlotte? Doufejme, že fanoušci se to dozví již příští rok.

Zdroje: Cosmopolitan, Elle, Instagram, YouTube

Oblíbené