Spojte se s námi


Celebrity

Díky, Chandlere! Kdyby nebylo Matthewa Perryho, hlavní dějová linka Přátel by se odvíjela úplně jinak. Rozhodně by nebyla tak oblíbená

Matthew Perry pravděpodobně zachránil reputaci Chandlera Binga během páté řady oblíbeného seriálu Přátelé. Na poslední chvíli přemluvil scénáristy, aby změnili již nazkoušenou scénu, která mohla mít negativní dopad na hlavní dějovou linku a oblíbenost celého seriálu.

Publikováno

dne

Matthew Perry pravděpodobně zachránil reputaci Chandlera Binga během páté řady oblíbeného seriálu Přátelé. Na poslední chvíli přemluvil scénáristy, aby změnili již nazkoušenou scénu, která mohla mít negativní dopad na hlavní dějovou linku a oblíbenost celého seriálu.

Jeho postava měla údajně podvést svou přítelkyni Moniku Gellerovou, kterou ztvárnila Courtney Cox. Vše se připravovalo během epizody s názvem Stalo se v Las Vegas 1. část, která se poprvé vysílala 20. května 1999.

Chandlerův románek s pokojskou

Chandler se totiž dozvěděl, že měla Monika schůzku s jejím bývalým přítelem Richardem Burkem (Tom Selleck). Nesl to velmi špatně. Zpočátku mu hlavně vadilo, že mu to chtěla Monika celé zatajit. Kdyby se Phoebe Bufetová (Lisa Kudrow) neprořekla, nedozvěděl by se to. Považoval to za podraz.

I když se na začátku snažil dělat, jako by se nic nestalo, hlodala ho žárlivost a choval se k Monice nepříjemně. Dokonce jí nařídil aby se s Richardem už nikdy neviděla. Tím se celá situace velmi vyostřila.

Jak uvádí Parade, pár měl slavit v Las Vegas roční výročí jejich vztahu, tzv. Vegavýročí. Jelikož se ale kvůli již zmíněné schůzce ostře pohádali, Chandler se měl podle původního scénáře uchýlit k odplatě a mít románek se zaměstnankyní hotelu. Ztvárnit ji měla hostující hvězda Lisa Cashová.

Rozchod Moniky a Chandlera?

Dle jejích slov pro TMZ měl hned po zkoušce této scény jít milovaný komik a herec za scénáristy a pokusit se jim celou scénu rozmluvit. Perry prý věděl, že fanoušci nikdy Chandlerovi neodpustí, že Moniku podvedl. Celkově by to změnilo hlavní dějovou linku seriálu, ale také kompletní vnímání vztahu mezi Monikou a Chandlerem.

I když samozřejmě pár v průběhu svého vztahu zažívá různé hádky a neshody. Nevěra by pro fanoušky mohla být velmi negativně hodnocena a Chandler by mohl ztratit důvěru a oblibu publika.

Scéna byla tedy odstraněna, ale Lisa Cashová z natáčení nevypadla. V té samé epizodě si zahrála letušku v letadle, kterým do Las Vegas míří Ross Geller (David Schwimmer) s Rachel Greenovou (Jennifer Aniston). Scéna je typická tím, že si dělají samé naschvály, až to Ross přežene a nakreslí spící Rachel knírka.

I když by scéna v hotelu mohla více nastartovat její kariéru, Cashová nemá vůči tomuto kroku žádnou negativní emoci. Sama si je moc dobře vědoma toho, že by oblíbený seriál utrpěl tvrdou ránu a ona by tak také mohla spadnout mezi ty neoblíbené hostující herečky nebo herce z Přátel.

„Mohla jsem být tou postavou, kterou lidé nenávidí. A mohla jsem být také známá jako ta, kvůli které se Chandler s Monikou rozešli a to by mi nikdo neodpustil,“ dodala Cashová.

Zdroj: parade.com, tmz.com, Přátelé, People,

Oblíbené