Spojte se s námi


Celebrity

Dámy, zbystřete! Hugh Jackman je po 27 letech opět k mání

Ve světě slavných osobností patřili k raritě. Dlouhodobé vztahy zde nejsou příliš v módě. Hugh Jackman a Deborra-Lee Furnessová oznámili, že se rozhodli své manželství ukončit. Jaký byl důvod?

Publikováno

dne

Ve světě slavných osobností patřili k raritě. Dlouhodobé vztahy zde nejsou příliš v módě. Hugh Jackman a Deborra-Lee Furnessová oznámili, že se rozhodli své manželství ukončit. Jaký byl důvod?

„Byli jsme požehnáni, že jsme spolu mohli sdílet téměř 3 desetiletí jako manžel a manželka v nádherném, láskyplném manželství. Naše cesta se nyní posouvá a rozhodli jsme se rozejít, abychom mohli pokračovat v našem individuálním růstu,“ uvedli 15. září pro magazín People.

Dále se k této záležitosti již nebudou vyjadřovat, vzhledem k tomu, že celou situaci považují za svou soukromou věc. Rozchod proběhl v poklidu a dobrých vztahů si i nadále velmi cení.

Jaká byla jejich společná životní pouť?

První seznámení proběhlo v roce 1995 během natáčení málo známého australského seriálu Correlli. Hugh Jackman byl tehdy čerstvě po škole a jeho kariéra se mu pomalu rozjížděla, naopak Deborra-Lee Furnessová byla již dlouholetou známou herečkou. Láska to byla jako z románů: obrovská a na první pohled.

„Když jsem konečně dostal odvahu, řekl jsem, že jsem se do ní zamiloval, ale že se z toho dostanu. Ona ale odvětila, že je do mě zamilovaná taky. Nikdy bych se nemyslel, že by něco takového cítila stejně,“ sdělil Hugh Jackman pro magazín People.

Vzali se 11. dubna 1996 a poměrně brzy se stali jedním z nejoblíbenějších párů v Hollywoodu.

Ač byli dlouhá léta neuvěřitelně šťastní a podporovali se, nedařilo se jim mít vlastní děti. Rozhodli se proto pro adopci Oscara Maximilliana (*2000) a Avy Eliot (*2005).

Neznámá Deborra-Lee Furnessová

Narozdíl od Jackmana není australská herečka Furnesová českému publiku tolik známá. Narodila se 30. listopadu 1955. První zaměstnání získala jako asistentka ředitele zpráv na Channel 9 a později se dopracovala až k reportérství. I když tvrdila, že si práci v redakci velmi užívá, stále jí to táhlo k herectví.

Proslavila se až v roce 1988 ve filmu Hanba. Za tuto roli získala cenu za nejlepší herecký výkon od Film Critics Circle of Australia. V roce 1993 se objevila jako Chrissy v televizní sérii Stark s Benem Eltonem a Jacqueline McKenzieovou. Poté například v roce 1995 ve filmu Angel Baby. Ve stejném roce si zahrála v titulní roli v již zmíněném televizním seriálu Correlli, kde potkala svého budoucího manžela Hugha Jackmana

Jakmile se Furnessová stala adoptivní matkou dvou dětí, byla její práce směřována hlavně k celosvětové pomoci sirotkům a k zefektivnění mezinárodní adopce. V Austrálii je patronkou National Adoption Awareness Week, dále pak Lighthouse Foundation pro vysídlené děti. Je také ambasadorkou World Vision, kde pracuje s uprchlíky po celém světě.

Zdroj: people.com, wikipedia

Oblíbené