Spojte se s námi


Různé

Černá kočka nosí štěstí! Hrdinně zachránila život své majitelce, která se zřítila z výšky 22 metrů

Černá kočka jménem Piran se stala hrdinkou dne poté, co svým mňoukáním přivolala pomoc pro svou majitelku, která spadla ze strmého svahu. Žena prorazila ostnatý drát a skončila v potoce. Zřítila se neuvěřitelných 22 metrů.

Publikováno

dne

Černá kočka jménem Piran se stala hrdinkou dne poté, co svým mňoukáním přivolala pomoc pro svou majitelku, která spadla ze strmého svahu. Žena prorazila ostnatý drát a skončila v potoce. Zřítila se neuvěřitelných 22 metrů.

83letá žena byla nahlášena jako pohřešovaná svým partnerem, ale záchranáři nebyli schopni ji lokalizovat. Do hledání se zapojila také sousedku ženy Tamar L., která v sobotu pomohla zahájit pátrání na farmě v Bodminu v Cornwallu.

Piran ukázala, kde je její poraněná majitelka

Pátrání se ukázalo jako neúspěšné, dokud nebyla spatřena černá kočka. Díky jejímu naléhavému mňoukání získali záchranáři cenný tip k průzkumné činnosti. Je to zřejmý důkaz o tom, jak silné a neobyčejné může být pouto mezi člověkem a jeho zvířecím mazlíčkem.

Po jejím nálezu byla přivolána hasičská a záchranná služba v Cornwallu a připojili se k ní vodní záchranáři, Cornwall Air Ambulance a South Western Ambulance Service.

S jejich pomocí byla žena bezpečně přenesena na pole a následně letecky transportována do nemocnice. Zprávy uvádějí, že je ve stabilizovaném stavu, i když si v nemocnici pravděpodobně nějaký ten čas ještě pobude.

Policie na svém facebookovém účtu informovala: „Dnes odpoledne dostali policisté z Bodminu za úkol provést pátrání po pohřešované 83leté ženě. Našel ji člen veřejnosti, který si všiml kočky samice mňoukající v rohu velkého kukuřičného pole poblíž její domovské adresy. Seniorka spadla z 22 metrů z velmi strmého srázu s neuvěřitelně obtížným přístupem a nerovným terénem.“

„Hasičská a záchranná služba Cornwall byla přítomna spolu s jejich speciálním týmem vodních záchranářů, Cornwall Air Ambulance a SWAST. Žena byla záchranou službou vynesena zpět na pole na nosítkách a ve stabilizovaném stavu byla leteckou záchrankou převezena do nemocnice. Kočka Piran zachránila den!“ dodala Policie Bodmin.

Plno pamlsků pro hrdinku!

Dle Daily Star veřejnost, která se o příběhu rychle dozvěděla, začala okamžitě chválit a oslavovat kočku, že pomohla zachránit postarší dámu. Uvedla také, že si za záchranu vysloužila plno pamlsků. Zůstane jen u slov nebo se najde i nějaký dobrodinec, který dobroty opravdu koupí?

Jeden čtenář napsal: „Rád si přečtu příběh, který zahřeje u srdce. Doufám, že ta dáma bude v pořádku. Další napsal: „Velký respekt všem zúčastněným a Piran, jsi hrdina, který zachraňuje svou kočičí mámu.“ Jiný čtenář doplnil: „Doufám, že se drahá dáma rychle uzdraví. Drahá kočka si zaslouží sardinku nebo dvě.“

Tento životní příběh nám připomíná, že mohou existovat neočekávané hrdinství. Je to také příklad toho, jak důležité je mít dobré sousedské vztahy a spolupracovat ve prospěch společnosti. Černá kočka se stala nejen hrdinou, ale také symbolem naděje a solidarity ve své komunitě. Tento příběh nám připomíná, že i v malá gesta péče a laskavosti mohou mít obrovský význam.

Zdroj: Daily Star, Facebook, CornwallLive

Oblíbené