Spojte se s námi


Lifestyle

Celeste Barber: Hvězda Instagramu má 9 milionů fanoušků! Natvrdo paroduje celebrity

Celeste Barber je australská herečka a spisovatelka. Mimo jiné i komička a právě tato vlastnost ji vynesla až na vrchol popularity. Na Instagramu má neuvěřitelných devět milionů sledujících

Publikováno

dne

Celeste Barber je australská herečka a spisovatelka. Mimo jiné i komička, a právě tato vlastnost ji vynesla až na vrchol popularity. Na Instagramu má neuvěřitelných devět milionů sledujících. Jak je to možné?

Celeste Barber je komediální senzací

Celeste Barber se jednoho krásného dne dala do rozhovoru se svou sestrou. Vtipně glosovaly různé situace, jak u běžných domácích pracích vypadají celebrity. Pokud je dělají. A jak u nich vypadají ony dvě. Tak se jim to zalíbilo, že Celeste zanedlouho na Instagramu zveřejnila první parodii. Nahrával tomu i její obrovský komediální talent.

Australská královna komedie

Herečka nemá problém se obnažit do plavek a vystavit se ve stejném či podobném oděvu vedle vystajlované modelky. Tristním situacím tak ještě nahrává. Jako například, když hvězda upíjí svůdně coca-colu a vlasy jí ležérně povívají ve větru. Celeste v podobných plavečkách (s překypujícími špíčky) si otevře lahev, ta samozřejmě vyšumí a pocintá se. Mezitím upatlanýma rukama pohazuje vlasy a snaží se tvářit jako ona modelka. Je prostě kouzelná.

Celeste Barber boduje!

Umí si ze sebe udělat legraci a zároveň šije do vyumělkovaných celebrit. Ukazuje ženám, že není všechno zlato, co se třpytí. Nenalíčená a s kilogramy navíc se nebojí postavit vedle luxusních krasavic se stejným postojem i kousky oděvu. A přidá vtipné popisky! Bez ostychu ukazuje ženám, jak vypadají skutečné fotografie, když za modelkou nestojí houf expertů na krásu.

Má skvělý úspěch se svou Celeste’s one woman show. Jakmile představila komediální šou, po vstupenkách se jen zaprášilo! Projela se svým turné Austrálii i Severní Ameriku. Nicméně zavítala i do Evropy.

Celeste Barber se otevírá i Hollywood

Její sláva a nevšední komediantství sehrálo značnou roli, když díky svému luxusnímu představení vyprodala Operu v Sydney. Natočila speciál pro Showtime „Challenge Accepted“. Pozvání na její představení neodmítají celebrity, jako například Jimmy Kimmel, Andrew Denton či Andy Cohen. Exkluzivitu jí přinesl i Fashion Awards, když se objevila na obálce prestižního časopisu Vogue.

Celesteiny memoáry

Nicméně ji odborníci zařadili také do prestižního udílení cen Variety 10 Comics to Watch časopisu Variety. Byla nominována na biografickou knihu roku ABIA 2019. V tomtéž roce světlo světa spatřila její první dětská kniha „Žirafa Celeste miluje smích“.

Avšak nejvíce úspěchů pobrala na svém instagramovém účtu, kde se výstižně trefuje do exkluzivních krásek. Její pozornosti neunikne Rihana, Beyoncé ani Cindy Crawford. Ostatně Cindy se řadí k jejím obdivovatelkám!

Zdroje: iglanc.cz, youtoube.com, Instagram

Oblíbené