Spojte se s námi


Cestování

Burdž Chalífa nebo Miracle Garden aneb Tipy na romantická místa v Dubaji

Chystáte se na dovolenou do Dubaje a chcete navštívit opravdu romantická a nezapomenutelná místa? Vychutnejte si zábavnou a podmanivou destinaci plnými doušky. Toto město vám slibuje řadu jedinečných a exkluzivních zážitků.

Publikováno

dne

Chystáte se na dovolenou do Dubaje a chcete navštívit opravdu romantická a nezapomenutelná místa? Vychutnejte si zábavnou a podmanivou destinaci plnými doušky. Toto město vám slibuje řadu jedinečných a exkluzivních zážitků.

Dubaj je oázou bohatství a inovací. Projděte se krásnými uličkami, honosnými zahradami a navštivte místní památky. Pokud se chystáte cestovat se svou drahou polovičkou, nepropásněte několik úchvatných míst.

Rande na Burdž Chalífa

Užijte si společnou večeři pod noční oblohou na nejvyšším mrakodrapu světa. Dívejte se své drahé nebo svému drahému do očí při blikající svíčce, 575 metrů nad zemí. Vychutnejte si luxus nebeského zážitku, který je okořeněn dokonalými pokrmy místních šéfkuchařů.

Show v Dubajské opeře

Jestliže jste milovníci kulturních zážitků, navštivte Dubajskou operu. Vychutnat si můžete balet, koncert nebo jiný žánr, který je vašemu srdci nejbližší. Doporučujeme, abyste si rezervovali vstupenky na webu ještě před odletem.

Adrenalin na Sky Views Dubai

Pokud milujete vzrušující zážitky, nezapomeňte navštívit hotel Sky Views Dubai. Přes skleněnou stěnu zažijete úchvatné výhledy na Dubai City, a to celých 219,5 metrů nad zemí. Při této návštěvě se vaše dobrodružná duše zcela jistě pobaví.

Masáž v tureckém hammamu

Zažijte pocit odpočinku a relaxace v tureckém hammamu, který si můžete užít jednotlivě i v páru. Ponořte se do vonné pěny a vychutnejte si starodávné rituály místních předků. Očistěte své tělo na místě, které dýchá luxusem.

Osvěžte se v Miracle Garden

Obdivujte svěží, zelené rostliny a pestrobarevné květy v dokonale vytvořených zahradách, které jsou místním skvostem. Na památku si můžete odnést fotografie z fotokoutků a uchovat si tak vzpomínky na chvíle pohody.

Západ slunce na poušti

Kdo neviděl zapadat slunce na poušti, jako by ani nebyl. Dokonalá hra barev a příjemného tepla ve vás zanechá vzpomínky na celý život. Výlet můžete zkombinovat s návštěvou pouštního safari, kde si můžete zarezervovat dobrodružnou jízdu.

Let balónem

Oceňte krásy dubajské krajiny z ptačí perspektivy. Výhledy na pouštní krajinu a na architektonicky dokonalé skvosty ve vás vyvolají nezapomenutelné pocity.

Zdroje: Times Of India, redakce

Oblíbené