Spojte se s námi


Kultura

Broadway chystá nový muzikál z hitů Olympic

Publikováno

dne

Poslední dobou u diváků vzrostly v oblibě muzikály s písněmi od známých interpretů české hudební scény. Novinkou bude i muzikál plný velkých hitů a písní skupiny Olympic a zpěváka Petra Jandy.

Muzikál se bude jmenovat Okno mé lásky a uvede ho Divadlo Broadway. Nápad vytvořit muzikál z hitů Olympicu vznikl na základě 60. výročí, které kapela slavila a také květnových kulatin (80) Petra Jandy.

Diváci se mohou těšit na hity jako Želva, Jasná zpráva, Nějak se vytrácíš, má lásko a další známé písně, které zazní v podání hlavních hrdinů Báry Basikové, Vojty Drahokoupila, Adama Mišíka, Natálie Grossové, Josefa Vojtka, Petra Ryšavého a dalších. V muzikálu vystoupí i dvě naše české herečky Veronika Žilková a Sandra Pogodová.

Hlavními hrdiny budou mladý umělec David a tanečnice Sofie, která ale pochází z dobře situované rodiny. A tak, jak už to často bývá, jejich lásce nebude vždy přáno.

Režijního nastudování se opět ujme Radek Baláš, který je podepsaný již pod celou řadou muzikálů z dílny Divadla Broadway (např. Trhák, Mýdlový princ, Kvítek mandragory).

Hudebního aranžmá se ujme kytarista Marcus Tran. Anet Antošová pak s umělci nastuduje choreografické části.

Na romantický, ale smutný příběh, si nicméně musíme počkat až do 3. listopadu, na kdy je naplánovaná premiéra v Divadle Broadway. Zkoušky muzikálu začnou koncem léta.

Zdroj: Divadlo Broadway, CNN Prima News

Oblíbené