Spojte se s námi


Celebrity

Ashley Olsen se stala maminkou. Se svým dvojčetem se po slávě v mládí stáhly z očí veřejnosti i médií

Pamatujete si na dvě usměvavá dvojčata, která naprosto ovládla svět filmu, založila si svou vlastní značku a na přelomu milénia se pyšnila titulem nejbohatších dvojčat na světě? Jedna z nich se před pár měsíci stala maminkou.

Publikováno

dne

Pamatujete si na dvě usměvavá dvojčata, která naprosto ovládla svět filmu, založila si svou vlastní značku a na přelomu milénia se pyšnila titulem nejbohatších dvojčat na světě? Jedna z nich se před pár měsíci stala maminkou.

Královny teenage komedií miloval celý svět

Mary-Kate a Ashley Olsen mají na svém kontě řadu filmů a ve své době byly královnami teenage komedií. Před kamerou stály poprvé jako miminka, konkrétně v seriálu Full House, kde se dělily o jednu z hlavních rolí.

Postupné mizení z očí veřejnosti

Letos v červnu oslavily 37. narozeniny a časy, kdy je bylo možné spatřit na přebalech časopisů knih, her a řadě dalších produktů, jsou již dávno minulostí. Jakmile obě dosáhly dospělosti, začaly se totiž pomalu vytrácet z veřejného života a stáhly se do ústraní.

Tomuto zmizení se ale nemůžeme divit, protože obě vyrostly na očích veřejnosti a to rozhodně nemohlo být snadné. V současnosti se do médií dostává naprosté minimum informací z jejich soukromých životů.

Soukromí na prvním místě

Ani jedna z nich nemá profil na sociálních sítích, neposkytují rozhovory a kontaktu s novináři se vyhýbají. Úspěch nicméně sklízí jejich módní značka Row, na kterou nedá dopustit řada známých osobností.

Neúspěšné manželství Mary-Kate Olsen

Ze soukromého života Olsenových tak na veřejnost vyplouvají informace pouze sporadicky. Ví se například to, že Mary-Kate Olsen se provdala na Oliviera Sarkozy. Ovšem jejich manželství se v roce 2020 po pěti letech rozpadlo.

Ashley Olsen se zhostila nové role

Zatímco Mary-Kate má za sebou rozvod, Ashley před několika měsíci přivedla na svět svého prvního potomka. Jediné, co na veřejnost prosáklo, je jméno potomka – Otto. Tatínkem je Louis Eisner, umělec, se kterým Ashley Olsen v prosinci loňského roku uzavřela sňatek.

Protože se obě sestry rozhodly držet svůj soukromý život před veřejností pod pokličkou, není překvapením, že o těhotenství Ashley se vůbec nevědělo. I informace o tom, že porodila, se do médií dostala až nyní, tedy několik měsíců po narození Otty.

Nezbývá tedy nic jiného, než oběma sestrám popřát hodně štěstí a Ashley, coby novopečené mamince, pogratulovat.

Zdroje: Vogue, People

Oblíbené