Spojte se s námi


Celebrity

Ani s mrtvými to neklape. Zpěvačka se po roce rozvádí s duchem a tvrdí, že ji neustále pronásleduje

Vztahy jsou samy o sobě náročné. Pokud je ale ještě chcete povznést na jinou úroveň existence, zaděláváte si na pořádný problém. Zpěvačka Brocarde se před rokem provdala za ducha. Jejich lásce ale nepřálo. Rozchod oznámila letos v písni Just Another Anthem. Teď musí řešit velmi nepříjemné a neobvyklé porozvodové komplikace.

Publikováno

dne

Vztahy jsou samy o sobě náročné. Pokud je ale ještě chcete povznést na jinou úroveň existence, zaděláváte si na pořádný problém. Zpěvačka Brocarde se před rokem provdala za ducha. Jejich lásce ale nejspíš nepřálo. Rozchod oznámila letos v písni Just Another Anthem. Teď musí řešit velmi nepříjemné a neobvyklé porozvodové komplikace.

Brocarde se do svého Edwarda zamilovala koncem roku 2021. Duch vojáka z viktoriánské doby se jí objevil v domě. Někoho by to možná vyděsilo, ale pro zpěvačku to bylo to pravé vzplanutí.

Zpěvačka se několikrát objevila v pořadu This Morning, aby o svém krasavci promluvila. Vyjadřovala zde potíže s nalezením kostela, kde by se jejich svatba mohla konat. Bohužel prý ne všichni kněží byli nakloněni jejímu vztahu.

Po necelém roce ale přišel na řadu exorcismus. Manželství s “dábělsky pěkným“ duchem bylo velmi bouřlivé a poznamenané žárlivými scénami. Brocarde se chtěla Edwarda nadobro zbavit.

Několik měsíců si konečně užívala pocitu volnosti, než pojala podezření, že se duch znovu snaží vrátit do jejího života. Údajně se maskoval pod jinými identitami a snažil se jí tak podvést.

„Myslela jsem, že začnu novou kapitolu svého života bez duchů. Jakmile jsem doufala, že se posunu dál, začaly se dít znepokojivé a strašidelné věci. Na své porozvodové cestě do Paříže jsem se procházela po břehu Seiny. Krčila se pod deštníkem, když jsem uviděla v kaluži odraz Francouze. Jakmile jsem se podívala pořádně, stál tam nádherný Fabienne. Byl to krásný románek, dokud jsem nezjistila, že šlo opět o Edwarda,“ uvádí Brocarde serveru NeedToKnow.co.uk.

Zůstává nadále otevřená světu duchů

Brocarde se snaží vést normální život a mít lidské partnery, ale kvůli jejímu zvláštnímu daru se jí to prý již zřejmě nikdy nepovede. Je velmi silné médium a říši duchů by ráda zůstala otevřená, ale Edwardovy výstřelky již považuje za značně obtěžující.

Zpěvačka by ráda před podobnými románky varovala okolí. Dle jejích slov se kostlivci a mrtví muži mohou zdát sexy, ale ve skutečnosti jsou chladní jako kámen, nepředvídatelní a děsiví.

„Brocarde je tvůrkyní okouzlujícího světa, kde se temná, strašidelná estetika snoubí s vášnivými texty a designem. Brocarde je dynamickou vypravěčkou, který spojuje hudbu a módu v orchestrální explozi. Jsou navrženy tak, aby vaše uši a oči krvácely. Hororový příběh jedné ženy. Brocarde by mohl být téměř tajným milencem Edgara Allana Poea a Sylvie Plathové,“ uvádí na svých oficiálních stránkách zpěvačka a skladatelka z Oxfordshire.

Zdroj: needtoknow, indy100, brocarde, news.sky

Oblíbené