Spojte se s námi


Lifestyle

9 znamení, že jste našli spřízněnou duši a rozhodně byste ji neměli nechat jít

Za spřízněnou duši je považována osoba, která k vám neuvěřitelně padne díky zvláštnímu spojení. Chápe vás, miluje a podporuje, ať se děje cokoli. Spřízněností myslíme hluboké pouto, které zůstává silné, i když spolu momentálně osoby nejsou. Stále se ale přitahují. Jak takovou osobu poznáte?

Publikováno

dne

Za spřízněnou duši je považována osoba, která k vám neuvěřitelně padne díky zvláštnímu spojení. Chápe vás, miluje a podporuje, ať se děje cokoli. Spřízněností myslíme hluboké pouto, které zůstává silné, i když spolu momentálně osoby nejsou. Stále se ale přitahují. Jak takovou osobu poznáte?

Jakmile takovou osobu najdete, přijme vás, pomůže a díky ní se stanete tím nejlepším, čím můžete být. Jen je někdy náročné období zamilovanosti, které ze spřízněných duší udělá každého. Jedná se o nepříjemný klam. Způsobuje mnoho zklamání a nedorozumění.

Spřízněná duše je cenná

Podívejme se na znamení, která dokazují, že jste opravdu našli svou spřízněnou duši. A té osoby se rozhodně držte!

1. Ve správný čas na správném místě

Jakmile spřízněnou duši potkáte, můžete mít pocit, že do sebe vše zapadá. Že to přesně takto mělo být. Vesmír vás spojí přesně v momentu, kdy to opravdu potřebujete. Možná se potkáte v době, kdy jste na všechno rezignovali nebo jste naopak smíření s tím, co se vám v životě děje. Oba se sejdete, když jste připraveni přijmout lásku a osobně povyrůst. Přitahuje vás něco většího nebo vyššího, abyste byli spolu.

2. Vycházíte spolu jako nejlepší přátelé

Spřízněné duše jsou víc než jen romantičtí partneři, jsou to také vaši nejbližší přátelé. Být s nimi je příjemné ve všech ohledech. Nebojíte se mluvit i o těžkých tématech a nemusíte dlouho hledat slova, aby vám druhý rozuměl. Máte stejný smysl pro humor a můžete být sami sebou. Vůbec vás netíží starost, co si o vás myslí.

3. Nehraje s vámi žádné hry

Spřízněná duše je opravdová a upřímná. Není potřeba žádné manipulace nebo složitých her. Umí otevřeně komunikovat a respektuje vaše pocity. Tato citlivá upřímnost ve společné interakci je známkou zdravého a autentického spojení, který je velmi naplňující.

4. Máte podobné životní cíle

Když se vaše sny a představy shodují, jedná se o velmi silné znamení, že se jedná o spřízněnou duši. Oba se navzájem podporujete ve svých cílech a usilujete o podobné věci. Že dáte někdy přednost dosahování svého snu, druhý nebere osobně. Společný cíl totiž vede ke šťastnému životu, který spolu oba budete mít.

„Citlivá upřímnost ve společné interakci je známkou zdravého a autentického spojení.“

5. Respektuje rozdíly v názorech

Spřízněná duše chápe, že ne vždy se na všem shodnete. Cení si vašeho pohledu a zapojuje se do zdravých diskusí, případně z těch nezdravých nedělá velké problémy. Tento respekt k odlišným názorům vytváří prostor, kde můžete oba růst a učit se jeden od druhého.

6. Navzájem ze sebe přinášíte to nejlepší

Být se svou spřízněnou duší vás inspiruje k pozitivní změně. Vzájemně se motivujete, abyste se stali lepšími jedinci. Druhý vidí váš potenciál a povzbuzuje vás, abyste se věnovali svým vášním. Nemá k vám přehnaná očekávání. Tato dynamika vás tlačí, abyste dosáhli společně nových výšin a rozměrů.

7. Cítíte se s ní dobře

Když jste se svou spřízněnou duší, cítíte se uvolněně a v pohodě. Vše je tak nějak jednoduché. Nic není protlačené na sílu. Je to jako být na svém bezpečném místě. Můžete být sami sebou, aniž byste se báli. Tento komfort ukazuje opravdu silné pouto.

„Spřízněná duše vás inspiruje k pozitivní změně.“

8. Miluješ ji i v tom nejhorším

Spřízněné duše se milují, ať se děje cokoliv. V životě vždy přijdou nějaké komplikace nebo problémy. Zažijeme mnoho situací, kdy se necítíme dobře a proto nám nejde i pozitivně vnímat okolí nebo se vždy chovat příjemně. Spřízněná duše přesně tuto situaci chápe a podpoří vás proto i ve zlých časech. Se spřízněnou duší jednoduše zvládnete cokoli.  

9. Prostě víte, že ona je ta pravá

Vaše intuice jednoduše řekne, že jste našli spřízněnou duši. Prostě je to ano! Ta pravá. Je to silný pocit hluboko ve vás. Těžko se vysvětluje, ale vy to víte. Vidíte svou spřízněnou duši a jeho dobré i špatné vlastnosti vám připadají povědomé a výjimečně, jako byste se znali celý život. Znamená to, že jsou vaše duše propojené.

Karmický partner

Spřízněná duše se velmi liší od karmického partnera. Ten je komplikovaný a neustále se vás snaží změnit. Dochází k velkému množství nedorozumění a konfliktů. Musíte ho nutit, aby vám dal najevo zájem o vaši osobu. Vidí pouze vaši povrchní krásu, ale nikdy nejde do hloubky. Rád provokuje vaši důvěru a klidně vás nechá odejít. Může vás přehlížet nebo ponižovat.

Každý člověk má ve vašem životě smysl. Někdo vám přináší to, co chcete – např. lásku, souznění, pohodu a klid. Druhý vám přináší to, co potřebujete – např. nepříjemné zkušenosti. Vše směřuje k nějakému posunu a vývoji, aby se situace zbytečně neopakovala. Není dobré zbytečně ztrácet čas. Karmický partner vás může ke spřízněné duši nasměrovat.

Zdroj: relrules.com, redakce, firstclass.cz

Oblíbené