Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Akční drama Rekrut se dostává do popředí, ve vedení stále Wednesday

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 12. až 18. prosincem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Na první příčce mezi seriály se už čtvrtý týden drží Wednesday. V jejím závěru je Harry & Meghan, který vypráví příběh královské dvojice od samotného začátku jejich vztahu.

Následuje nová série Too Hot To Handle, tentokrát již čtvrtá. Až na 4. příčce můžeme najít novinkou, kterou je akční drama Rekrut (The Recruit).

„Začínající právník ze CIA vstoupí do nebezpečného světa mezinárodní špionáže, když přijme případ bývalé agentky, která vyhrožuje, že zveřejní kompromitující informace,“ popsal jej Netflix.

Elitní pětici poté uzavírá Sonic Prime. Jak jsou na tom filmy? Vzhledem v vánočním svátkům se dal čekat vzestup tématických filmů, ovšem úplně tomu tak nebylo.

Nevyzpytatelné cesty Boží (God’s Crooked Lines) se vyšvihly na první příčku a nechaly za sebou český film Večírek, který byl ve vedení v předchozím týdnu.

Následuje novinka v podobě romantické vánoční komedie Věřím na Santu (I Believe in Santa), která vypráví příběh páru, ve kterém muž svátky miluje a žena nikoliv. Změní názor?

Pinocchio Guillerma del Tora (Guillermo del Toro’s Pinocchio) se dostal na čtvrté místo a můžeme v něm najít opravu krásnou hudbu. Pětici uzavírá Trol (Troll).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené