Spojte se s námi


Celebrity

Žebříček deseti nejlépe placených českých youtuberů

Kromě nahrávání videí se youtubeři věnují několika dalším doprovodným aktivitám, přičemž ti nejúspěšnější z nich za svou práci obdrží nemalé peníze. V tomto článku Vám přinášíme žebříček deseti nejlépe placených českých youtuberů.

Publikováno

dne

Kromě nahrávání videí se youtubeři věnují několika dalším doprovodným aktivitám, přičemž ti nejúspěšnější z nich za svou práci obdrží nemalé peníze. V tomto článku Vám přinášíme žebříček deseti nejlépe placených českých youtuberů.

1. místo – FIZIstyle (24 mil. Kč ročně)

FIZIstyle, vlastním jménem Filip Zima, svou tvorbu soustřeďuje na nejmenší publikum. Točí zábavná videa, ve kterých je charakteristický svou rychlou mluvou a hyperaktivitou. Na jeho kanále najdete i spoustu výzev, které jsou pro jeho publikum atraktivní.

Roční výdělek Filipa Zimy se odhaduje na 24 milionů korun, přičemž ten pochází zejména z jeho e-shopu. Kromě YouTubu je FIZIstyle aktivní i na svém Instagramu či TikToku.

2. místo – Tary (21 mil. Kč ročně)

Taras Povoroznyk je třicetiletý youtuber, jenž se proslavil svou láskou k parkouru, který také učil malé děti. I proto se poměrně rychle dostal do širšího povědomí, jelikož učil děti lásce ke zdravému pohybu.

I když jeho prvotní záměr byl určitě obdivuhodný, youtuberskou kariéru Taryho provázela řada skandálů, kvůli nimž si proti sobě poštval jak některé fanoušky, tak i kolegy z youtuberského světa. Aktuálně se Tary snaží prezentovat v jiném světle a jen přejme, ať mu jeho nastavení vydrží co nejdéle.

3. místo – Baxtrix (17 mil. Kč ročně)

Baxtrix, alias Štěpán Buchta, se rozhodl vydat úplně jinou cestou. Natáčí totiž videa nejen pro české publikum, ale i pro to zahraničí. A anglický jazyk mu rozhodně není překážkou.

Sledovatelé, i samotné příjmy, tak Baxtrixovi plynou hned ze dvou kanálů. Jak je obvyklé, tyto příjmy doplňuje také dobře rozjetý e-shop a reklamy na dalších sociálních sítích.

4. místo – Jon Marianek (16 mil. Kč ročně)

Jan Mariánek svou profesní kariéru vystavěl na užším přátelství se světoznámým youtuberem Jakeem Paulem. Ten mu poskytl dostatečné zázemí i partnerství se zajímavými značkami. Díky tomu tak může fanouškům představovat svůj život v luxusu.

Mariánek má příjmy jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Příjmy ze zahraničních spoluprací jsou však násobně vyšší.

5. místo – MenT (15 mil. Kč ročně)

Jan Macák, jenž si na internetu říká MenT, má své příjmy odhadovány na 15 milionů korun ročně. Aktuálně provozuje hned čtyři kanály, které se věnují zábavným vlogům, herním videím, automobilové tematice a konečně také gastronomii.

MenT tak ve své kariéře značně čerpá ze svého širokého záběru, který také znamená příliv dosti zajímavých spoluprací. Od automobilových značek po velké společnosti v gastro průmyslu.

6. místo – Agraelus (15 mil. Kč ročně)

Agraelus je známým streamerem, jenž prorazil na platformě Twitch a zde si také drží první místo ve sledovanosti mezi českými streamery. Vojtěch Fišar se ale prezentuje i na dalších sociálních sítích.

Agraelus natáčí převážně herní videa, často prostřednictvím živých vysílání. Z Twitche mu díky streamům plynou nemalé příjmy díky řadě jeho podporovatelů, které se mohou rovnat i s příjmy plynoucími z platformy YouTube.

7. místo – Xnapy (14 mil. Kč ročně)

Sedmadvacetiletý Petr Jirák vystupuje na internetu pod pseudonymem Xnapy. Jirák se ve své tvorbě věnuje gamingovým videím, zejména ze hry League of Legends. Sám se také podílí na organizaci několika věhlasných eventů týkající se této hry.

Podobně jako u Agreala, i Xnapymu plynou příjmy zejména z Twitche a pochopitelně i z několika partnerství. V celém svém souhrnu si Xnapy ročně přijde na 14 milionů korun.

8. místo – Erik Meldik (14 mil. Kč ročně)

Většina fanoušků si jistě pamatuje na bombu, kterou vyvolala skvěle zpracovaná videa od ViralBrothers. Díky nim se Erik Meldik s Čeňkem Stýblem dostali do povědomí širší veřejnosti a stali se doslova celebritami.

Tvorba Erika Meldika se postupem doby dramaticky změnila. Nyní se, kromě sdílení momentů ze svého života, věnuje také investicím, se svou ženou Dominikou také rozjeli prosperující projekt Mama Domisha.

9. místo – Ondřej Koběrský (13,5 mil. Kč ročně)

Na YouTubu nebo Twitchi není Ondřej Koběrský příliš vidět, obrovský úspěch ale udělal na platformě Patreon, kde je nejúspěšnějším českým tvůrcem.

Koběrský totiž našel díru na trhu, kterou dokonale využil. Jeho obsah ohledně investic je značně vyhledávaný, o čemž svědčí i základna pěti tisíc předplatitelů na platformě Patreon.

10. místo – Stejk (11 mil. Kč ročně)

Stejk, vlastním jménem Jakub Steklý, působí na české youtubové scéně poměrně dlouhou dobu. Nově se však s kolegou Martinem Molnarem věnuje podcastu s názvem Hype-Cast, jenž za poměrně krátkou dobu nastřádal obdivuhodná čísla.

Silný je tak Stejk jak na YouTubu, tak i na platformě Herohero. V součtu mu jeho tvorba vydělává 11 milionů korun ročně.

Zdroje: Forbes, YouTube

Komentovat

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Ondřej Brzobohatý je opět ženatý: Proč Písařovicová na svatbu spěchala?

Nečekaná novina českého showbyznysu! Ondřej Brzobohatý se znovu oženil. Po necelém roce a půl vztahu si vzal svou současnou partnerku Danielu Písařovicovou. Jedná se o jeho třetí manželství, Daniela do toho takříkajíc praštila poprvé. Bude jim přát štěstí?

Publikováno

dne

Nečekaná novina českého showbyznysu! Ondřej Brzobohatý se znovu oženil. Po necelém roce a půl vztahu si vzal svou současnou partnerku Danielu Písařovicovou. Jedná se o jeho třetí manželství, Daniela do toho takříkajíc praštila poprvé. Bude jim přát štěstí?

Známý český herec a zpěvák, nositel slavného jména, je neustále v hledáčku veřejnosti. Nejen kvůli svému uměleckému talentu, ale také velkému množství skandálů, které se na něho poslední dobou lepí.

Proč nevyšla předchozí manželství?

První manželkou byla produkční Johana Indráková. Vzali se v roce 2008 po tříletém vztahu. Tehdy dvacetipětiletý Ondřej měl kvůli tomuto manželství spory v rodině, která prý nepřišla ani na svatbu. Johana jim pravděpodobně příliš nepadla do oka a celou situaci ohledně vztahu považovali za zbytečnou. Rozvod proběhl v klidu v roce 2013 a prý se nesl celkově v přátelské atmosféře.

Oproti tomu rozvod s jeho druhou manželkou v roce 2022 se již nesl ve velmi nepřátelském duchu. Neobešel se bez žalob a pomluv. Vzal si veřejnosti již velmi známou krásku Taťánou Kuchařovou, která pyšně nese titul Miss World 2006.

Svatba se konala 30. června 2016 po tříletém vztahu. Na první pohled působili jako dokonalý a harmonický pár, proto všechny šokoval jejich rozvod. Kuchařová jako důvod církevního rozvodu uváděla, že se Brzobohatý převléká za ženu a má nevyhraněnou sexualitu.

Pohádkovou svatbu v Itálii měli Písařovicová s Brzobohatým v půlce září tohoto roku. Prvně mělo jít o obyčejnou dovolenou, ale nakonec se rozhodli přizvat pár hostů navíc a vzít se.

Ve vztahu jsou již od roku 2022. Daniela ho velmi podporovala během náročného rozvodu s Kuchařovou. Zasnoubili se v květnu 2023 na Maledivách.

Proč jejich svatba byla tak rychle od zásnub?

„S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což s sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz. A tak tedy společně, Brzobohatí,“ uvedl na svém instagramovém účtu Ondřej Brzobohatý

Můžeme tedy i konečně očekávat, že se Ondřej Brzobohatý stane pyšným otcem? Ohledně možného těhotenství Daniely již spekulují i média. Budeme držet palce!

Daniela Písařovicová, dnes již Brzobohatá, je veřejnosti známá hlavně jako novinářka a moderátorka České televize nebo DVTV.

Zdroj: Super.cz, Aha.cz, wikipedie

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Které umělecké osobnosti si sáhly na život v souvislosti s bipolární poruchou?

V pátek 15. září 2023 zemřel v Austinu v Texasu americký herec Billy Miller, hvězda seriálů Mladí a neklidní, Kravaťáci či General Hospital. Bylo mu pouhých 43 let. Před smrtí se potýkal s bipolární afektivní poruchou, která ho nakonec stála život.

Publikováno

dne

V pátek 15. září 2023 zemřel v Austinu v Texasu americký herec Billy Miller, hvězda seriálů Mladí a neklidní, Kravaťáci či General Hospital. Bylo mu pouhých 43 let. Před smrtí se potýkal s bipolární afektivní poruchou, která ho nakonec stála život.

Když vás trápí hluboké stavy smutku a zvýšené euforie

Bipolární porucha, dříve zvaná maniodepresivní psychóza, se projevuje střídáním manických a depresivních epizod, přičemž se mezi nimi objevuje i zcela bezpříznakové období, kdy se člověk cítí zcela zdráv.

Americký herec Billy Miller byl jedním z pacientů, trpících touto nemocí, který si nakonec pod vlivem pocitů beznadějnosti a bezvýchodnosti sáhl na svůj život. Není ovšem sám, protože osobností z umělecké branže je daleko více, jež dopadly stejně.

Vincent van Gogh

Za svého života nedoceněný nizozemský malíř Vincent van Gogh (1853-1890) patří mezi největší osobnosti světového výtvarného umění. Dnes se jeho obrazy prodávají za milionové částky. Během deseti let své tvorby vytvořil na 900 maleb a 1 100 kreseb.

Umělec trpěl depresemi, na jejichž vzniku se možná podepsal i absint. Ve stavu silného rozrušení si uřezal lalůček levého ucha a věnoval ho mladé uklízečce v nevěstinci. Z toho světa sešel ve věku 37 let vlastní rukou, když se postřelil do břicha. Nezemřel hned, ale až dva dny nato.

Kurt Cobain

Dvanáctý nejlepší kytarista všech dob Kurt Cobain (1967-1994) byl frontmanem a zpěvákem a skladatelem grungeové skupiny Nirvana, jejíž tvorba spadá do druhé polovin 80. let až první poloviny 90. let minulého století. Byl autorem většiny jejích skladeb. I on se během svého života potýkal s depresemi. Svůj život skončil v roce 1994 střelnou ránou z brokovnice.

Karel Svoboda

Český skladatel filmové, televizní, populární hudby a muzikálů, Karel Svoboda (1938-2007) se po celý svůj život držel na špičce umělecké tvorby. Skládal pro Václava Neckáře, Martu Kubišovou, Helenu Vondráčkovou, Karla Gotta, Janu Kratochvílovou či italskou zpěvačku Annu Rusticano.

Je autorem hudby k pohádce Tři oříšky pro Popelku, k seriálům Návštěvníci a Včelka Mája. Kdo by neznal jeho hity Lady Karneval či Stín katedrál. Karel Svoboda se ve věku 68 let zastřelil na zahradě své vily v Jevanech. I on trpěl bipolární poruchou.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Wikimedia.org

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Rozvod před třicítkou? Nejste v tom sami! Které slavné osobnosti se v takto mladém věku rozvedly?

Poznali jste se, zamilovali jste se, vzali jste se, ale šťastně až do smrti se nekoná? Nevěste hlavu. Pokud se rozvádíte ještě před dovršením třicítky, nejste v tom sami a váš život tím rozhodně nekončí.

Publikováno

dne

Poznali jste se, zamilovali jste se, vzali jste se, ale šťastně až do smrti se nekoná? Nevěste hlavu. Pokud se rozvádíte ještě před dovršením třicítky, nejste v tom sami a váš život tím rozhodně nekončí.

Statistiky týkající se svateb a věku svatebčanů

I přesto, že podle Českého statistické úřadu se věk svatebčanů u nás neustále zvyšuje a více než polovina svatebčanů je ve věku od 25 do 34 let, rozvody před třicítkou se v celosvětové populaci vyskytují. A poslední dobou jako by se s nimi roztrhl pytel. Známých osobností, které se rozvedli ještě před dovršením třicítky, je totiž celá řada.

Sophie Turner

Fanoušky kapely Jonas Brothres, která mimochodem v rámci svého světového turné vystoupí příští rok také v České republice, před několika dny překvapil rozvod jejich oblíbeného frontmana Joea s jeho ženou Sophie Turner. Zatímco Joe již překročil třicítku, Sophie Turner letos oslavila teprve své 27. narozeniny.

Miley Cyrus

Slavná americká zpěvačka a herečka Miley Cyrus se rozvedla s Liamem Hemsworthem po roce manželství, ačkoliv jejich vztah trval s přestávkami devět let. Jak se ale ukázalo, tento rozvod přinesl Miley Cyrus ještě větší popularitu. Její nejnovější album Endless Summer Vacation totiž milují posluchači po celém světě. Po singlu Flowers, jenž nám hraje stále v uších, nás prozměnu dojala píseň Used To Be Young a Miley si tak upevnila svou pozici skvělé zpěvačky.

Hilary Duff

Oblíbená americká herečka a zpěvačka Hilary Duff se poprvé vdávala ve 23 letech. Jejím chotěm se stal její dlouholetý kamarád a partner, ale i přesto se po čtyřech letech odloučili. Hilary Duff se tak stala svobodou matkou, ale již tři roky po rozvodu se potkala se svým současným manželem, se kterým mají dceru a jak se zdá, také harmonické manželství.

Avril Lavigne

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne se poprvé vdala v pouhých 21 letech. Jejím manželem se stal frontman kapely SUM 41 Deryck Whibley. Přestože se spolu znaly od doby, kdy Avril bylo sedmnáct a zdáli se jako ideální pár, manželství se po necelých 4 letech rozpadlo.

Tři roky poté se ale Avril Lavigne znovu provdala. Tentokrát se jejím manželem stal frontman kapely Nickelback. Rok po svatbě zmizela z očí veřejnosti, protože byla upoutána na lůžko kvůli lymské borelióze. A o další rok později pár oznámil rozvod. Ani její dvě neúspěšná manželství ale nijak nenarušila její hudební kariéru, právě naopak.

Katy Perry

Slavná zpěvačka se provdala v roce 2010 za komediálního herce Rusella Branda. Ovšem manželský svazek jim vydržel pouze rok. O rozpadu vztahu ji herec údajně informoval SMS zprávou. Ve 27 letech se tak Katy Perry stala čerstvě rozvedenou, ale nyní, o 12 let později, je jejím partnerem lamač dívčích srdcí Orlando Bloom, se kterých vychovává dceru Daisy.

Emily Ratajkowski

Slavná světová modelka si prošla rozvodem loni v létě. Od té doby byla spatřena po boku různých mužů a sama prohlašuje, že být ve třiceti rozvedená a vědět, co od života chcete, je to nejlepší, co ji mohlo potkat.

Z životních příběhů slavných žen je jasně patrné, že rozvod před třicítkou rozhodně není tragédie. Celé řadě z nich totiž dokonce prospěl a nyní jsou šťastnější a úspěšnější.

Zdroje: czso, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Oblíbené