Spojte se s námi


Celebrity

Z vtipálka lídrem. Bývalý fotbalista Petr Švancara v reality show Survivor překonává očekávání

Publikováno

dne

Československý Survivor, respektive jeho druhá řada, již má venku deset dílů a nastává ideální doba k dosavadnímu hodnocení. Diváky velice pozitivně zaujal bývalý fotbalista Petr Švancara, který zvládá reality show nad očekávání.

První řada reality show Survivor v československém podání čelila kritice. Dlouhá stopáž, nedobré střihy, celebrity, které jako kdyby jely pouze na dovolenou. Před druhou řadou zkrátka bylo nad čím přemýšlet.

A třebaže do zahraničního originálu má i druhá série Survivoru pořádně daleko, je znát zlepšení. Díly jsou kratší, postavy zajímavější. Diváky baví zejména bývalý fotbalista Petr Švancara.

Švancara je známý nejen kvůli fotbalové kariéře, ale také kvůli tomu, že je obrovský brněnský a moravský patriot a také je velkým vtipálkem. Nevidět jej vtipkovat? Téměř nepředstavitelné. I proto bylo zajímavé sledovat, jak si povede.

Bývalý hráč Zbrojovky Brno či pražské Slavie se nijak netají tím, že si rád dopřává ne zrovna nejzdravějšího jídla. Celkově si rád užívá. Jenže v Survivoru se musí prát se situacemi, které v životě nezažil.

Očekávalo se, že bude vtipkovat, ale že dříve či později odpadne. Jenže Švancara ukazuje, že rozhodně není jen vtipálkem. Naopak. Pomalu se stává jedním z hlavních lídrů týmu Hrdinů.

Švancaru tak čím dál častěji může vidět, jak motivuje ostatní a stmeluje celý tým. Je čím dál vážnější, i když pochopitelně semtam prohodí vtipnou glosu. A navíc se mu daří i v jednotlivých hrách.

Zejména v disciplínách, které lze připodobnit k týmovým míčovým sportům, Švancara doslova vyniká. Jde znát, že sportovního ducha nikdy neztratil. A z muže, od kterého se toho příliš nečekala, se rodí dost možná jeden z černých koňů.

Zdroj: Survivor, Deník.cz

Oblíbené