Spojte se s námi


Kultura

Red Hot Chilli Peppers představili nový singl, album má vyjít na začátku dubna

Publikováno

dne

Red Hot Chilli Peppers vyrazí v létě na evropské turné a fanoušci se mohou těšit, že kromě slavných hitů zahrají také písně z nové desky. Na začátku února vyšel nový singl a nové album se bude jmenovat Unlimited Love.

Už v červnu vyráží slavní Red Hot Chilli Peppers na evropské turné. Do České republiky sice nedorazí, nicméně představí se alespoň v Bratislavě či v Budapešti. Slovensko poctí svou návštěvou 12. června, Maďarsko o tři dny později.

Fanoušci se mohou těšit, že americká kapela zahraje kromě slavných hitů také písně z nové desky s názvem Unlimited Love. Ta by měla podle NME vyjít již 1. dubna tohoto roku.

Na začátku února Red Hot Chilli Peppers vypustili do světa singl pod názvem Black Summer, který sklidil vesměs pozitivní reakce a za tři týdny na YouTube nasbíral přes 20 milionů shlédnutí.

Přes 16 milionů poslechů nová píseň nasbírala na streamovací platformě Spotify, což vypovídá o tom, že se nová píseň líbí. Kapela však zajisté doufá, že si fanoušci na nové desce oblíbí i další skladby.

Deska Unlimited Love bude speciální tím, že ji s kapelou nahraje kytarista John Frusciante, jenž naposledy hrál na albu Stadium Arcanium v roce 2006. Kapela oznámila, že na albu se objeví 17 skladeb.

Fanoušci se mohou těšit na to, že deska bude nabízena v několika formátech. K dispozici budou vinylové limitované edice a dokonce i kazety.

Poslední album Red Hot Chilli Peppers vydali před šesti lety.

Zdroj: Red Hot Chilli Peppers, YouTube, NME

Oblíbené